banner2

banner1

banner22

Yavuz tepki gösterdi

AK Parti kurucularından Burhan Kuzu korona tedavisi gördüğü hastanede vefat etti.

SİYASET 01.11.2020, 12:24 Editör: Gizem Demirsoy
Yavuz tepki gösterdi
banner48

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Burhan Kuzu’nun ölümünün ardından ilginç bir taziye mesajı yayınladı. Özkoç’un tweetine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz tepki göstererek paylaşımda bulundu. Sakarya vekillerini sosyal medyada karşı karşıya getiren tweetler.

“SAVUNDUĞU HUKUK SİSTEMİNİ DÜZELTMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Milletvekili, anayasa hukukçusu Prof. Dr. Burhan Kuzu’yu yitirdik. Miras bıraktığı Başkanlık sistemini, Güçlendirilmiş Parlamenter sistemle değiştirmek ve savunduğu hukuk sistemini düzeltmek için çalışacağız. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınları, sevenlerine başsağlığı diliyorum.

“ANLAMAK GERÇEKTEN MÜMKÜN DEĞİL”

Özkoç’un bu paylaşımı sonrasında AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Twitter hesabından Engin Özkoç’un paylaşımına şu şekilde cevap verdi: “Bir güzel insanın vefatı üzerinden siyaset yapmak nasıl bir ruh halinin sonucudur!.. Anlamak gerçekten mümkün değil! Bunu yapan herhangi biri olsa gam yemeyeceğim ancak bunu yapan maalesef CHP Grup Başkanvekili. Allah akıl, fikir versin.”

Yorumlar (0)