banner2

banner1

banner22

Yavuz'dan yerli tank açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Arifiye'de hem Türkiye'nin ihtiyacını karşılayacak hem de dünyanın gıpta ile bakacağı, dünyaya da satacağımız yerli ve milli tankımız çok kısa sürede banttan inşallah inecek." dedi.

SİYASET 12.02.2021, 19:16 Editör: Aysima Kortak
Yavuz'dan yerli tank açıklaması
banner48

Atatürk Spor Salonu'nda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemiyle katıldığı Sakarya İl Gençlik Kolları 6'ncı Olağan Kongresi'nde konuşan Yavuz, gençlerin bugünden başlayarak yarınlara kendilerini çok iyi hazırlamaları gerektiğini söyledi.

YERLİ VE MİLLİ TANKIMIZ

Yavuz, Türkiye'nin, insansız hava aracı satılmaması üzerine dünyanın en iyi insansız hava aracını yaptığını aktardı. Dünyanın en iyi insansız hava aracını yaparken aynı zamanda aya doğru yükselmeye başladıklarını dile getiren Yavuz, "Arifiye'de hem Türkiye'nin ihtiyacını karşılayacak hem de dünyanın gıpta ile bakacağı, dünyaya da satacağımız yerli ve milli tankımız çok kısa sürede banttan inşallah inecek." ifadesini kullandı.

2023, 2053 VE 2071 VİZYONU

Kongrenin hayırlı olması temennisinde bulunan Yavuz, göreve gelen Muhammed Çalışkan'a başarılar diledi. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever de kongrenin hayırlı olması dileğinde bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde büyük ve güçlü Türkiye ideali için çalışmaya, üretmeye ve mücadele etmeye devam edeceklerini belirten Tever, "Şimdi önümüzde çok önemli bir yol haritası var. O da; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ortaya koyduğu 2023, 2053 ve 2071 vizyonudur. Bu vizyonun hayata geçirilmesi için her bir teşkilat mensubu kardeşime, özellikle de siz gençlerimize çok önemli sorumluluklar düşüyor." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)