banner2

banner1

banner22

Yavuz, belgelerle açıklayacak

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda CHP’yi hedef alırken yarın düzenlenecek teşkilat toplantısında ‘hasarlı okullar’ konusundaki gerçekleri belgeleriyle açıklayacağını belirtti.

SİYASET 08.02.2020, 15:01 Editör: Bartu İnce
Yavuz, belgelerle açıklayacak
banner48

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, yıkım kararı alınan hasarlı okullar ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Yavuz yaptığı açıklamada sert bir dille CHP’yi hedef alırken yarın sabah düzenlenecek olan teşkilat toplantısında ‘hasarlı okullar’ konusundaki gerçekleri belgeleriyle ortaya koyacağını dile getirdi.

Yavuz yaptığı açıklamada, “Sakarya'nın gündemini bir süredir "Hasarlı Okullar" konusu meşgul etmektedir. İyi niyetli bir şekilde konuyu dair beklenti ve önerilerini kamuoyuyla paylaşanlara diyecek hiç bir sözümüz yok. Hatta göstermiş oldukları duyarlılığa teşekkür ederiz. Ancak özellikle CHP ve yandaşları, bilinçli bir şekilde konuyu manipüle etmektedir. Gerçeğin yerine akılalmaz bir şekilde yanlışı ve yalanı ikame etmeye çalışarak belli bir algının oluşması için gayret sarf etmektedirler.” dedi.

Açıklamasının devamından teşkilat toplantısında okullar ile ilgili belgeleri de açıklayacağını belirten Yavuz, CHP’yi de hedef alarak sözlerine şöyle devam etti; “Biz CHP zihniyetini iyi biliyoruz.Her dakika bir şeyleri çarpıtmakla meşguller.Her çarpıtmalarına cevap vermeye kalkışsak iş yapacak bir dakikamız bile kalmaz.Ancak yine de ara ara Milletimizi bilgilendirmeyi bir vazife olarak görüyoruz.İşte o yüzden açıklamalarda bulunuyoruz.  Yarın sabah,Reisoğlundaki teşkilat toplantımızda bir kez daha"Hasarlı Okullar"konusundaki gerçekleri belgeleriyle ortaya koyacağız.İşte o an,CHP'nin nasıl da çarpıtmacı ve kamuoyunu yanıltıcı bir zihniyetin kurumsallaşmış haline dönüştüğünü daha net bir şekilde görmüş olacağız. Yarın sabah; CHP zihniyeti ne yapar? Hasarlı okullar konusunda neler yapıldı? CHP'nin diline doladığı 21 okulla ilgili gerçek durum nedir? Bu ve benzeri soruları cevaplayacağız ki CHP'nin o çarpıtmacı şapkası düşsün ve gerçek tablo da daha belirgin birşekilde gözüksün.”

Yorumlar (0)