banner2

banner1

banner22

'Vaat değil müjde!'

MHP'nin seçim beyannamesini değerlendiren Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, "Genel başkanımız referandum diyor, seçim diyor ve bunlar gerçekleşiyorsa, açıkladığı vaatler de milletimize müjdesidir" dedi

SİYASET 30.05.2018, 13:16
'Vaat değil müjde!'
banner48

SADECE VAAT ETMİYORUZ

MHP'nin sosyal ve ekonomik alanda öne çıkan vaatleriyle ilgili konuşan Bülbül, "Esnaf ve çiftçimizin vergi ve prim yükünün azalması, Staj ve çıraklık sürelerinin emeklilik hizmetine sayılması, yük ve yolcu taşımacılığı yapan şoför esnafına vergisiz akaryakıt sağlanması, çiftçilerin kullandığı mazottaki vergilerin kaldırılması, askerlik süresinin prim ödemeksizin emeklilik hizmetine sayılması, emekli aylıklarındaki eşitsizliğin giderilmesi, emeklilikte yaşa takılanların mağduriyetlerinin giderilmesi gibi toplumun beklenti içinde olduğu konular gündemimizde. MHP sadece vaat etmiyor, bir anlamda önümüzdeki dönemde izleyeceği yol haritasını ortaya koyuyor, yani müjde veriyor. MHP'ye duyulan güven, bu vaatlerin gerçekleşmesi açısından da sorumluluğumuz artırıyor" şeklinde konuştu.

ADAYLAR SERDİVAN'A ÇIKARMA YAPTI

MHP Adayları Levent Bülbül, Ali Doğan Eroğlu ve Melikşah Budak, Serdivan esnafını da ziyaret ederek destek istedi. Esnafın ve adaylara caddede rastlayan vatandaşların ilgisi yoğundu.

YEŞİLOVA VE BÜYÜK YANIK'TAN DESTEK

MHP Adayları, son olarak Kaynarca ilçesinde mahalle ziyaretleri yaptı. Adaylar, Yeşilova ve Büyük Yanık Mahallesi'nde destek isterken, "Devlet Bahçeli, adam gibi duruş gösterdi. Oylarımız Cumhurbaşkanlığı'nda Erdoğan'a milletvekilliğinde MHP'ye" ifadeleriyle finali yapan mahalleli oldu. 

Yorumlar (0)