banner2

banner1

banner22

Türkiye 'devam' diyecek

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Dr. Hasan Balaban ve Şerafettin Kaya son olarak Arifiye ve Serdivan'daki mahalleleri ziyaret ederek Cumhur İttifakı ve MHP’ye destek istediler.

SİYASET 26.05.2018, 07:22
Türkiye 'devam' diyecek
banner48

Arifiye'de ilçe merkezinin yanı sıra Çınaraltı, Hacıköy ve Kemaliye mahallelerini ziyaret eden Balaban, seçmenden Cumhur İttifakı ve MHP için destek istedi. Serdivan'da ise ilk olarak Toyota-SA Devlet Hastanesi'ni ziyaret eden MHP Adayları Balaban ve Kaya, daha sonra Bahçelievler esnafı, pazar yeri ve Çark Sanayi esnafını dolaştı.

SAKARYA BU SEÇİMDE TARİH YAZACAK

Günü Serdivan'da tamamlayan MHP'li Balaban ve Kaya, kafeler sokağı olarak bilinen Bağlar Caddesi, Kazımpaşa ve son olarak Gümüşhaneliler Derneği ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Seçim çalışmalarını değerlendiren Balaban, "Sakarya bu seçimde tarih yazacak. MHP bölündü şeklinde atıp tutanlar var. Milletten uzak onlar ve çok yanlış yoldalar. MHP'ye gösterilen teveccühün bugün farkında değiller belki ama 24 Haziran gecesi gerçeği görecekler. Sakarya, Cumhur İttifakı ve MHP'ye "evet" diyor. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da ilk turda seçilmesine mani olacak bir durum yok. Türkiye 'devam' diyecek" şeklinde konuştu.

 

 

 

Yorumlar (0)