banner2

banner1

banner22

Tever’den Kılıçaslan’a sert açıklama

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Ali İhsan Yavuz’un yaptığı tank ve fındık karşılaştırmasına cevap veren İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’a sosyal medya hesabından cevap verdi.

SİYASET 17.02.2020, 01:03 Editör: Bartu İnce
Tever’den Kılıçaslan’a sert açıklama
banner48

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un yaptığı tank ve fındık karşılaştırmasa İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, bugün yaptığı açıklamayla sert bir dille eleştirmişti. Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’de sosyal medya hesabından konuya ilişkin yaptığı açıklamalarda Kılıçaslan’ı hedef alarak, “Kılıçaslan belli ki Ali İhsan Yavuz Başkanımız üzerinden polemik oluşturarak gündeme gelmek istemektedir” dedi.

Tever, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Tank-Fındık benzetmesi konusunda Sayın Ali İhsan Yavuz Başkanımızın açıklaması gayet anlaşılırdır. Normal bir insanın çok net şekilde anlayabileceği bu benzetmeyi İyi Parti İl Başkanı maalesef anlayamamış ve envai çeşit anlam çıkartma başarısı (!) göstermiştir. Bir tankın bize ne kadar yüksek bir bedele mal olduğu, Sakaryamız için en değerli ürünlerden biri olan fındık kıyaslamasıyla anlatılmıştır. Böyle bir kıyaslamadan "fındığı değersizleştiriyor" gibi absürt bir anlam çıkartılmasını kamuoyunun takdirine havale ediyoruz. Sayın Kılıçaslan belli ki Ali İhsan Yavuz Başkanımız üzerinden polemik oluşturarak gündeme gelmek istemektedir. Bunun için alelacele, en olmaz konudan medet uman durumuna düşmüştür. Gündeme gelme uğruna bu kadarına da pes doğrusu. Çok yazık!.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (0)