banner2

banner1

banner22

Tever koronayı atlattı

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, koronavirüs tedavisinin tamamlandığını ve Covid-19 test sonucunun dün akşam itibariyle negatife döndüğünü belirtti.

SİYASET 03.12.2020, 12:57 Editör: Aysima Kortak
Tever koronayı atlattı
banner48

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, koronavirüs tedavisinin tamamlandığını sosyal medya hesabından duyurdu. Tever, "Karantina sürecimin son gününde Allah’a hamdolsun ki tedavimi sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamış bulunuyorum. Covid-19 test sonucum dün akşam itibariyle negatife dönmüştür. Dava ve yol arkadaşlarım başta olmak üzere bu süreçte geçmiş olsun dileklerini, dualarını eksik etmeyen tüm dostlarıma ve hemşehrilerimize en kalbi şükranlarımı sunuyorum.

DURMAK YOK, YOLA DEVAM

Hastalığımı ilk andan itibaren yakından takip eden; İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Aziz Öğütlü’ye, Serdivan İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ömer Balcı’ya ve müdürlüğümüze bağlı filyasyon ekibine, aile hekimimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Daha sağlıklı günlere ulaşmak için; virüsün her an bulaşabileceğini unutmamalı ve tüm tedbirlere titizlikle riayet ederek gündelik yaşantımızı sürdürmeliyiz. Şehrimiz, teşkilatımız ve hemşehrilerimiz için kurallara uygun bir biçimde çalışmaya devam edeceğiz inşallah. Durmak yok, yola devam" diye yazdı.

Yorumlar (0)