banner2

banner1

banner22

Teşkilat Akademisi Eğitim Programı tamamlandı

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Sakarya Teşkilat Akademisi partililerin yoğun bir katılımı ve ilgisiyle sona erdi.

SİYASET 22.11.2021, 12:48 Editör: Nisa Çoban
Teşkilat Akademisi Eğitim Programı tamamlandı
banner48

Hafta sonu 12 farklı başlıkta 10 ders olarak düzenlenen eğitimlere; Ar-Ge ve Eğitim’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İlçe Belediye Başkanları, İl ve İlçe Yöneticileri başta olmak üzere tüm teşkilat mensupları eksiksiz olarak katıldı.Teşkilat Akademisi eğitim programları ilk gününde; AK Parti Grup Başkanvekili, Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’ın Siyasal İletişim, Dezenformasyon ve Yeni Medya konulu etkin sunumuyla başladı. Ardından Eğitim, Sağlık ve Sosyal Politikalar alanında MKYK Üyesi, Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ın sunumuyla devam etti.

SONA ERDİ

Erzurum Atatürk Üniversitesi’nden Araştırmacı Yazar ve Eğitimci Tarkan Zengin’in Etkili İletişim konulu eğitimiyle devam eden Teşkilat Akademisi; Önceki Dönem Genel Merkez Teşkilat Başkanı, İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın Teşkilatın El Kitabı konulu sunumuyla devam etti.65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi, Kars Milletvekili Ahmet Arslan tarafından Savunma Sanayi, Teknoloji ve Ulaştırma konulu eğitimle devam eden Teşkilat Akademisi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Elazığ Eski Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın Reformcu AK Belediyecilik konulu sunumuyla eğitimin ilk günü sona erdi.Teşkilat Akademisi’nin ikinci günü Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin AK Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider konulu eğitimiyle başladı. Ardından Yazar Selahattin Yusuf’un AK Değerler konulu eğitimiyle devam etti.Genar Anket Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı, Eğitimci İhsan Aktaş’ın Dünyanın Yeni Yıldızı-Türkiye konulu sunumuyla devam etti. Ardından Yazar Serdar Tuncer tarafından Motivasyon amaçlı bir söyleşisiyle sona erdi.

"BU HİKAYENİN KAHRAMANI SENSİN"

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, teşkilatlara yönelik eğitimin ayrıntılarını paylaşarak “Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin” sloganı ile tüm teşkilat mensuplarını kuşattıklarını belirterek şu açıklamalara değindi. Tever, “Başta teşkilat eğitimi, iletişim, sosyal ve dijital medya gibi 12 farklı başlıkta detaylı bir eğitim programı Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığımız tarafından başarılı bir şekilde hazırlanarak tüm teşkilat mensuplarımıza verildi. Kıymetli katılımcılarımızla hafta sonumuzu verimli ve güzel bir eğitim çalıştayıyla değerlendirmiş olduk. Bu eğitimleri AK Parti teşkilatlarımızı 2023 seçimlerine doğru daha hazır bir hale getirmek için bahar yarıyılında tekrar düzenlemek istiyoruz. Böylesi bir kuşatıcı ve kavrayıcı eğitime ve motivasyona gerçekten çok ihtiyacımız varmış. Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığımız tarafından yapılan ihtiyaç analizinin de ne denli başarılı olduğu bu eğitim programıyla açıkça görülmüş oldu. Ben ilk günden son güne kadar sabırla ve sebatla eğitimlere katkı sağlayan tüm dava ve yol arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Sakarya’mızda ağırladığımız kıymetli katılımcılarımıza da sundukları katkı ve paylaşımlardan dolayı şükranlarımı sunuyorum.  AK Parti teşkilatlarımızla 2023 hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz” dedi. 

banner84
Yorumlar (0)