banner2

banner1

banner22

Teşekkür mesajı yayınladı

AK Parti milletvekili aday adayı Yüksek Mimar Sevda Yılmaz, partisinin milletvekili adaylarının açıklanmasının ardından yazılı bir mesaj yayınlayarak, aday adaylığı sürecinde kendisine destek olanlara teşekkür etti. “24 Haziran’da Sakarya kazanacak, Türkiye kazanacak” diyen Yılmaz, aday gösterilen arkadaşlarını canı gönülden kutladığını bildirdi.

SİYASET 21.05.2018, 17:28
Teşekkür mesajı yayınladı
banner48

Yılmaz’ın açıklaması şöyle;

“Türkiye 24 Haziran'da yüzyılın seçimi için sandığa gidecek.

Türkiye Cumhuriyeti gelecek yüzyıla hangi kadrolarla gireceğine karar vermekle kalmayacak, hangi güçle ve hangi liderlikle yoluna devam edeceğini de seçecek.

Bu seçim sadece Türkiye'nin değil Kudüs'ün de kader seçimi olacak. Uygur Türklerinin de, Balkan Türklerinin de kader seçimi olacak. Anadolu barış ve kardeşlik medeniyetinin dalga dalga bütün dünyaya yayılmasının önemli bir kilometre taşı olacak. Türk halkı kadar mazlum milletler de bu seçimin sonuçlarından etkilenecek. Vereceğimiz her oyla dünyanın beşten büyük olduğunu ispat edeceğiz.

16 Nisan'da "Evet" dediğimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk Cumhurbaşkanını ve yeni sistemin ilk meclisini belirleyeceğiz.

AK Parti aday listelerini açıkladı.

Aday adayı olarak aralarında bulunduğum çok kıymetli isimlerden partimiz ve liderimiz Sayın Erdoğan en uygun isimleri aday olarak seçti.

Biliyor ve inanıyorum ki Sakaryalı hemşerilerimiz de bu aday listesine ve adaylarımıza Sayın Erdoğan'ın vekilleri gözüyle bakacak ve sahip çıkacaktır.

Aday gösterilen arkadaşlarımızı canı gönülden kutluyorum.

Aday adayı olduğum AK Parti ve Sakarya için, aday gösterilen arkadaşlarımla birlikte 24 Haziran seçimlerine kadar sanki ilk sıradan aday gösterilmiş gibi var gücümle bir oy fazla alabilmek için gayret edeceğimi ve aday arkadaşlarımı yalnız bırakmayacağımı içtenlikle ifade etmek istiyorum.

Onlarla birlikte, kol kola yola devam edeceğiz.

Yorumlar (0)