banner2

banner1

banner22

'Terörün kökünü kazıyacağız'

MHP'nin 7 Milletvekili Adayı, 3 ekip halinde Kuzey bölgesindeki ilçelerde seçmenle buluştu. Karasu'da 2 seçim bürosunun açılışı yapılırken, adayların Ferizli ve Kocaali ziyaretleri de büyük ilgi gördü

SİYASET 31.05.2018, 15:52
'Terörün kökünü kazıyacağız'
banner48

BÜRO AÇILIŞI YAPTILAR

Sakarya'nın kuzeyinde Milliyetçi Hareket Partisi rüzgarı esti. Karasu'ya 7 vekil adayıyla çıkarma yapan MHP'nin ilçe merkezi ve Karapınar Mahallesi'nde seçim bürolarının açılışı da, milletvekili adayları Muhammed Levent Bülbül ile Tolgahan Öksüz tarafından yapıldı. 

GURUPLAR HALİNDE ÇALIŞTILAR

Adaylardan Hasan Balaban ve Ali Doğan Eroğlu, ilçede meslek odaları ile esnaf ziyaretlerinde bulundu. Balaban ve Eroğlu daha sonra Ferizli ilçesine geçti.

Mehmet Emin Kaba, Tolgahan Öksüz ve Şerafettin Kaya ise, Kaymakamlık, Milli Eğitim ve Nüfus Müdürlüğü gibi kamu ziyaretlerinin ardından kooperatiflere geçtiler. Bu esnada sokakta vatandaşlarla da selamlaşan adaylara ilgi yoğun oldu.

 MHP'nin birinci sıra adayı Muhammed Levent Bülbül de seçim çalışmalarını aynı bölgede sürdürdü. Gündüz Kocaali'de, gece ise Karasu'da bulunan Bülbül, ilçe merkezinin yanı sıra Karapınar ve Kurudere mahallelerinde de esnaf ve kahvehane ziyaretleri yaptı.

“ ALAYININ KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ”

MHP Adayı Muhammed Levent Bülbül, ziyaretlerinde Cumhur İttifakı'nın ve MHP'nin 24 Haziran'dan güçlü olarak çıkmasının önemine değindi.

"Türkiye'nin önündeki engelleri aşması ve hasımlarına karşı güç birliği yapabilmesi, milli mutabakatla hareket etme zaruretini ortaya çıkarmıştır" diyen Bülbül, "Siyasi sorumluluk ahlakı ve Yenikapı Mitingi ile sembolleşen milli birlik ruhu, Cumhur İttifakı'nın temel dayanağı olmuştur. PKK ve FETÖ başta olmak üzere terör örgütlerinin alayının kökünü kazıyacak olan irade buradadır ve bu iradeyi de güçlü kılacak olan tek dayanak aziz Türk milletidir. En az yüzde 80'in kenetlenmesi halinde üzerimize oynanan her oyun bozulur. Bunun yanında terör ağzıyla konuşanlar, terör seviciler, bir yıl boyunca yurtta sulh diye gezenler ve Selahattin Demirtaş'a özgürlük isteyenlere de gereken cevap bizzat millet tarafından verilecektir. Bundan hiç şüphemiz yok" ifadelerini kullandı.

“MHP ÇÖZÜM ORTAĞI OLACAK”

MHP Adayı Balaban ise, "MHP, milletimizin teveccühü ve desteğiyle mecliste güçlü şekilde yer alarak, sorunların çözüm ortağı olacaktır” dedi.

Cumhur ittifakının Türkiye’nin geleceği açısından önemine dikkati çeken Balaban, "Ülkemiz ciddi bir süreçten geçiyor. 15 Temmuz'da ele geçiremedikleri Türkiye'yi bugün her yolu deneyerek köşeye sıkıştırmak isteyenlere, milletimiz 24 Haziran'da gereken cevabı verecektir. Adalet ve Kalkınma Partisi ile yapılan iş birliği, terörle mücadelenin karalılıkla sürdürülmesi, iç ve dış tehditlerin bertaraf edilerek, Türkiye'yi aydınlık yarınlara sağ salim ve güçlü şekilde taşımaya yöneliktir. İnanıyoruz ki, milletimiz vereceği destekle patimizin siyasetteki yol gösterici milli tavrının ve meclisteki etkinliğinin artmasına imkan sağlayacak, daha fazla söz sahibi olmasını temin edecektir. Cumhur İttifakının önü açık, Türkiye'nin geleceği aydınlıktır" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)