banner2

banner1

banner22

Tebrik etti

Karasu İlçesine bağlı Yenidoğan Mahallesi’nde muhtarlık yarışına giren Şeref Çetinkaya ve Osman Şahin, aynı isimleri aza adayı olarak belirlemiş ve gündem olmuştu. 31 Mart’ta gerçekleşen seçimlerde de eşit oy alan 2 adaydan hangisinin muhtar olacağına ise kura çekilerek karar verildi.

SİYASET 03.04.2019, 14:43
Tebrik etti
banner48
MUHTARI KURA BELİRLEDİ
Karasu İlçesine bağlı Yenidoğan Mahallesinde muhtarlık yarışına giren Şeref Çetinkaya ve Osman Şahin, aynı isimleri Aza olarak belirlemiş ve bu hareketleriyle gündem olmuştu. 31 Mart’ta gerçekleşen seçimlerde 2 adayda 137’şer oy alınca muhtarlık yarışının sonucunu kura belirledi. Çekilen kura sonrasında seçimi Osman Şahin kazanırken kıyasıya rekabetin yaşandığı mahallede muhtarlığı kurayla kaybeden Şeref Çetinkaya, “Azalarımız aynıydı, oylarımızda eşit çıktı. Çekilen kura sonrasında diğer muhtar adayı Osman Şahin seçimi kazandı. Kendisini tebrik ettim. Başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.
 
"HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ"
Muhtarlık yarışının sonunda kura ile muhtar seçilen Osman Şahin ise, “Çok ilginç bir seçim oldu, ciddi bir rekabet yaşandı. Azalarımız aynıydı, oyumuzda aynı çıktı. Diğer muhtar adayı Şeref Çetinkaya’da 137 oy alınca seçimin galibi kura ile belirlendi. Kuradan ben çıktım. Diğer aday Şeref Çetinkaya’da beni tebrik etti. Şimdi mahallemiz için hep birlikte görev yapacağız” şeklinde konuştu.
 
Metin Nişancık
Yorumlar (0)