banner2

banner1

banner22

TDP Adapazarı İlçe Kongresi tamamlandı

Türkiye Değişim Partisi Sakarya İl Teşkilatı, Adapazarı ilçe kongresini Adapazarı İlçe Merkezinde gerçekleştirdi.

SİYASET 10.06.2021, 17:15 Editör: Ebru Bulut
TDP Adapazarı İlçe Kongresi tamamlandı
banner48

TDP'de atamayla Adapazarı İlçe Başkanlığı görevini yürütmekte olan İlhan Akın, tek aday olarak girdiği seçimde delegelerin tamamının oyunu alarak ilçe başkanlığı görevine seçildi. Göreve geldiğim günden beri Adapazarı'nda değişime inanan bir kadroyla en iyi şekilde hizmet etmek için çalıştığını kaydeden TDP Adapazarı İlçe Başkanı İlhan Akın, "Artık seçilmiş bir ilçe başkanı ve ilçe yönetimi sıfatını taşıyoruz. Sorumluluğumuz bir kat daha arttı. Bunun getirdiği sorumluluğun farkındayız. Bundan sonra da büyük bir inanç ve gayretle Adapazarı'nda değişim ailemizi gün geçtikçe büyütmek, ilçemizden başlamak üzere tüm Türkiye'de siyaseti farklı bir boyuta taşımak için olanca gücümüzle çalışacağız. Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül'ün bizlere açtığı yolda, İl Başkanımız Sayın Fahri Yıldız ve İl teşkilatımızla büyük bir uyum içinde, özveriyle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

"KONGRELERİMİZ BİZİM DEMOKRASİ BAYRAMLARIMIZDIR"

Kuruluşundan bugüne Adapazarı'nda değişim için fedakarlıkla çalışan Başkan Akın'ı ve ilçe yönetimini kutlayarak sözlerine başlayan TDP Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız, "Adapazarı'nda güzel şeyler olacak. Bunu İlçe Başkanımız Sayın Akın'ın, değerli ilçe yöneticilerimizin, değişimin yoluna baş koyan tüm Adapazarlı dostlarımızın gözlerine bakınca anlamak güç değil. Biliyoruz ve inanıyoruz ki bu kadro Adapazarı'nı hak ettiği güzel günlere kavuşturacak. Tarımıyla, ticaretiyle potansiyelini tam olarak kullanan bir Adapazarı inşa etmek için gecesini gündüzüne katarak çalışacak" dedi.

GENEL BAŞKAN TEBRİK ETTİ

Kongrenin sonunda TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Adapazarı İlçe Başkanlığına Seçilen İlhan Akın ve yönetimini telefonla arayarak, tebrik dileklerini iletti.

Yorumlar (0)