banner2

banner1

banner22

Tatanga Milletvekili Adayı

Tatangalar aralarından biri olan Furkan Cebeci’nin 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olmasının sevincini yaşarken, kendilerini temsilen Furkan Cebeci’nin meclise gitmesini istiyorlar.

SİYASET 24.05.2018, 11:50
Tatanga Milletvekili Adayı
banner48

Türkiye’nin en önemli taraftar gruplarından biri olan Sakaryaspor’un taraftar grubu Tatangalar, Haziran seçimlerinde bir arkadaşlarının milletvekili adayı olmasının sevincini yaşıyor. Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Furkan Cebeci, takımının Gümüşhanespor’u 2-1 yenerek finale çıktığı karşılaşmada yanız bırakmayarak arkadaşları ile birlikte tribünden destekledi.

Finale yükseldi

Sakaryaspor, Gümüşhanespor’u Talha ve Batuhan’ın golleriyle 2-1 yenerek finale yükseldiği karşılaşmayı binlerce Sakaryasporlu taraftar izledi. Maç saatinin iftar saatine denk gelmesine rağmen tribünler dolarken, renkli görüntüler de ortaya çıktı.

2 sevinç birden

Sakaryaspor’un taraftar grubu Tatangalar ise başka bir mutluluk daha yaşadı. Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı gösterilen Furkan Cebeci, maçı arkadaşları ile birlikte tribünde izleyerek senelerdir birlikte olduğu takımını yalnız bırakmadı. Maç sonu ise finale yükselen Sakaryaspor camiasında büyük sevinç yaşandı.

Furkan Cebeci kimdir?

1989 doğumlu Sakarya’nın en genç milletvekili adaylarından biri olan Furkan Cebeci, halen Yapı Malzemeleri ve İnşaat alanında faaliyet gösteren firmasında Genel Müdür olarak çalışmalarını sürdürüyor. Cebeci’nin, genç yaşına rağmen uzun yıllardır Anadolu Gençlik Derneği ve Saadet Partisi’nin çeşitli kurullarında da önemli görevler üstlendiği öğrenildi.

Yorumlar (0)