banner2

banner1

banner22

Sudaki kokunun sebebi ne?

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Hendek’te içme suyunda oluşan kokuya ilişkin “Hendek halkı adına bu konuya müdahil olmalarını talep ettim. Konuyu yakından takip etmeye devam edeceğim” dedi.

SİYASET 23.07.2020, 17:04 Editör: Aysima Kortak
Sudaki kokunun sebebi ne?
banner48

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz haftalarda Hendek’te içmesuyunda yaşanan koku nedeniyle depo boşaltılıp temizlenmiş ve vatandaşın içmesuyu yeniden verilmişti. AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal’ın sabotaj imasının ardından SASKİ, sudan alınan numunenin incelenmek üzere laboratuvara gönderildiğini açıklamıştı. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ise yaşanan koku olayı ardından savcılığa giderek suç duyurunda bulunmuştu.

“YAKINDAN TAKİP ETMEYE DEVAM EDECEĞİM”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Hendek’te içme suyunda oluşan kokuya ilişkin “Hendek İlçemizdeki şebeke içme suyuna yabancı madde karıştırılması konusu hakkında ne gibi işlemler yapıldığını Adalet ve İçişleri Bakanlığına soru önergesi ile sordum. Hendek halkı adına bu konuya müdahil olmalarını talep ettim. Konuyu yakından takip etmeye devam edeceğim...” dedi.

Yorumlar (0)