banner2

banner1

banner22

Söz verdiler

Saadet Partisi’de milletvekili aday listesinin açıklanmasının hemen ardından milletvekili adayları iftarda bir araya geldiler. Adaylar, ülkemizin ve Sakarya’nın geleceği için tüm olumsuzlukları değiştirmek için ellerinden geleni yapacaklarının sözlerini verdiler.

SİYASET 22.05.2018, 13:50
Söz verdiler
banner48

ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİLER

Saadet Partisi’nde milletvekili aday listeleri belli olduktan sonra Sakarya Milletvekili adayları Eyüp Yıldırım, Ali Seyyar, Şeref Tan, Ali Fethi Gürler, Ayşe Güçlü, Kerim Ali Aksoy ve Furkan Cebeci, iftarda bir araya geldiler. Seçim Koordinasyon Merkezinde görevli İl Yöneticileri ile birlikte seçim sürecinde yapılacak çalışmaları gün gün değerlendiren Milletvekili adayları, çalışmalara başladılar.

KARDEŞ KARDEŞİ BIÇAKLIYOR

Saadet Partisi Sakarya 1. Sıra Milletvekili Adayı Eyüp Yıldırım, “Ülke genelinde olduğu gibi Sakarya’da da mevcut olumsuzlukları değiştirme arzusu ve gayesi hiç bu kadar net olmamıştı. Milletvekili adayı arkadaşlarımız ve parti mensuplarımız ile birlikte büyük bir moralle çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. “Geleceğin için Değiştir” sloganımız bir çok alanda karşılığını buluyor. Bugün geldiğimiz noktada ülke olarak en önemli ihtiyacımız bu. Ülkemiz ve Sakarya coğrafyamıza artık yeniden kardeşlik, huzur ve barış havasının solunmasının zamanı geldi. Siyasi tartışmalarla birbirlerini bıçaklayan değil, aynı hedef uğruna kucaklaşan bir milleti yeniden oluşturmak için yollara düştük.” diye konuştu.

Yorumlar (0)