banner2

banner1

banner22

'Sizleri vicdanınızla baş başa bırakıyorum'

Hendek Belediyesi tarafından düzenlenen iftar sofrası programında vatandaşlar ile buluşan Ali İnci 24 Haziran seçimlerinde adaylık sıralamasında beşinci sıradan aday olduğunu, kazanamama gibi bir sorun yaşamadığının altını çizerek hemşehrilerine seslendi.

SİYASET 23.05.2018, 07:35
'Sizleri vicdanınızla baş başa bırakıyorum'
banner48

Siyasi hayatından kesitler sunan İnci, nereden nereye geldiğini detaylarıyla anlattı.  İnci , “Hendekte dört dönem Belediye Başkanlığı yaptığım süreç içerisinde çok şükür modern ve yaşanabilir bir Hendek meydana getirdik. “ dedi.

BÜYÜKLERİMİZİN VERDİĞİ KARARA HER ZAMAN SAYGI DUYDUK

İnci, “ Hendek ilçemizde 4 dönem üst üste Belediye Başkanlığı yaparak ilçeme hizmet vermeyi nasip eden yüce Allah’a ve bana oy’larıyla detek veren siz hemşehrilerime teşekkür ediyorum. 7 Haziran 2015 seçimleri için Belediye başkanlığından istifa ederek milletvekili oldum. Gelişmeler neticesinde hükümet kurulamadı ve 1 Kasım seçimlerine gidildi. Bu kez aday yapılmadım. 1 Kasım seçimlerinde kenara bırakıldık.  Ancak ben dava adamıyım, bizde küsmek, kırılmak, darılmak olmaz. Büyüklerimizin verdiği karara saygı duyarız , duyduk. O zamanda söylemiştim siyaset uzun soluklu bir yoldur amma bugün görüyoruz ki hiçte uzun soluklu değilmiş. 2,5 yıl sonra kaldığımız yerden devam etmek üzere meydana çıkmış olduk. “

BİZLERİ GÜÇLENDİREN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZDİR

Bizi Belediye Başkanlığımızda güçlü kılan arkamızdaki güç, birlik ve beraberliğimizdi.  İşte milletvekilinizin güçlü olmasını istiyorsanız oy’larınızla destek vermelisiniz.  Çünkü sadece kazanmak yetmez,  bu bir hizmet yarışıdır, güçlü vekilin parametresi memleketinden aldığı oy’dur bu yarışı at boyu değil açık ara kazanmaktır.” dedi.

BEŞİNCİ SIRADA SEÇİLMEMLE HİÇ BİR SIKINTIM YOK

Seçim dolayısı ile hemşehrileri ile iftar programında buluşan İnci; “  İşte yine karşınıza geldim. Gelecek çocuklarımız, torunlarımız için sizleri vicdanlarınızla baş başa bırakıyorum. Bu nedenle Hendekte oyumuzu diğer ilçelerin üzerinde çıkartarak destek vermelisiniz. Cumhurbaşkanımız bizi beşinci sıraya koydu.  Beşinci sırada milletvekili olarak seçilmem ile bir sıkıntı yok. Ama koymasının nedenini sizler çok iyi biliyorsunuz. Ali İnci Taraklı’da var, Kocaali’de var, Söğütlü, Ferizli’de var. Kaynarca, Pamukaova, Karasu’da var. Sakarya’nın merkezinde var.”  dedi.

DAHA YÜKSEK OY İÇİN EV EV ÇALIŞACAĞIZ

İnci adının listede görülmesi nedeniyle çok sayıda vatandaşın kendisine sandığa gitmekten imtina ettiklerini ancak isminin açıklanması karşısında oy kullanmasının bir farz olduğunu söylemek bir yana farklı siyasi görüşte olmalarına rağmen eşi, dostu, akraba ve arkadaşları ile birlikte daha yüksek oy alma adına ev ev çalışacaklarını söylediklerini ifade etti.

 DAHA YAŞANABİLİR SAKARYA İÇİN DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM

Dışarıdaki bu atmosferin ışığı altında Hendek’imizin istediği yatırımları alabilmesi, ilçemizin ve Sakarya’mızın daha yaşanabilir ilçe-il olması adına bu desteği sizlerden bekliyorum. “diyen İnci, iftar sofrası programına katılan katılımcıların Ramazan aylarını kutladı ve “ Allah tuttuğunuz oruçları  ve ibadetleri dergahı izzetinde kabul eylesin. “ diyerek sözlerini sonlandırdı. 

 

Yorumlar (0)