banner2

banner1

banner22

‘Siyasetiniz batsın sizin’

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu sosyal medyadan “128 milyar dolar nerede?” başlıklı paylaşımı sosyal medyada büyük tepki topladı. Siyasilerin hedefi olan Kaftancıoğlu’na Sakarya’dan Milletvekili Çiğden Erdoğan Atabek ve Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever paylaşım yaparak tepki gösterdi.

SİYASET 20.04.2021, 18:05 Editör: Ebru Bulut
‘Siyasetiniz batsın sizin’
banner48

128 MİLYAR DOLAR NEREDE? PAYLAŞIMI

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medyadan “128 milyar dolar nerede?” başlıklı görsel paylaşımlarda bulundu. Paylaşılan görsellerde 6 yıl önce Suriye’deki iç savaştan kaçan bir ailenin bebeği olan 3 yaşındaki Aylan bebeğin cansız bedeni Muğla’nın Bodrum ilçesinde kıyıya vurdu. Dünyayı derinden etkileyen bu olayla ilgili Başkan Kaftancıoğlu sık sık paylaşım yapıyordu. Kaftancıoğlu, son olarak Aylan bebeğin cansız bedenin olduğu görselin üzerine ‘128 milyar dolar nerede?’ yazısıyla paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşım sosyal medya üzerinde siyasi parti mensuplarından büyük tepki topladı.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ GÖSTERDİLER

Siyasi Parti olmak üzere Sakarya’dan da Kaftancıoğlu’na tepki yağdı Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak Kaftancıoğlu’na tepki gösterdi.

İŞTE ATABEK VE TEVER’İN PAYLAŞIMLARI;

AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek; “CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'un #128MilyarDolarYalanı ortaya çıkınca dostları Esed’in zulmünden kaçarken ölen Aylan bebek üzerinden yaptığı alçak siyaseti unutmayacağız.” derken, Yunus Tever; “Hiçbir kutsalı ve değeri olmayan rezil bir siyasi anlayışın fotoğrafıdır bu. Yazıklar olsun! Bu anlayışın kullanmayacağı hiçbir hassasiyet, söylemeyeceği hiçbir yalan, yapmayacağı hiçbir alçaklık yok. Siyasetiniz batsın sizin..”

Yorumlar (0)