banner2

banner1

banner22

Sakaryaspor'da büyük gün yarın

Sakaryaspor’un yarın 43’üncü başkanını seçeceği olağanüstü genel kurulu kongresi Haberlisin.com ve Akşam Haberleri Gazetesi’nden canlı olarak yayınlanacak.

SİYASET 20.06.2021, 11:34 Editör: Ebru Bulut
Sakaryaspor'da büyük gün yarın
banner48

SAKARYASPOR KONGRESİ CANLI YAYIN

Sakaryaspor’un 43’üncü başkanını seçeceği olağanüstü genel kurul 21 Haziran Pazartesi günü Yeni Sakarya Atatürk Stadı’nda gerçekleşecek. Saat 14:00’de başlayacak olan genel kurul Haberlisin.com ve Akşam Haberleri Gazetesi’nden canlı olarak yayınlanacak.

ÇOĞUNLUK ARANMAKSIZIN YAPILACAK

Uğur Akkuş ve Cumhur Genç arasında büyük çekişmeye sahne olması beklenen genel kurul öncesinde yeşil siyahlıların 1186 delegesi bulunuyor. İlk oturum çoğunluk sağlanamadığı için ertelenmesine rağmen ikinci oturum ise çoğunluk aranmaksızın yapılacak.

SADECE DELEGELER ALINACAK

Öte yandan kongreye koronavirüs önlemleri nedeniyle sadece delegelerin alınacağı belirtildi. Sakaryaspor'dan yapılan açıklamada; "Değerli taraftarlarımız, Pazartesi günü gerçekleşecek olan kongremize COVID-19 tedbirleri çerçevesinde sadece delegeler girebilecektir. Delegelerin alana girişte nüfus cüzdanlarını görevlilere göstermeleri zorunludur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.

Yorumlar (1)
Kemal 1 ay önce
gazeteden canlı olarak izleyebiliyoz mu