banner2

banner1

banner22

Saadetli günler zamanı

Saadet Partisi Milletvekili adayları Eyüp Yıldırım ve Furkan Cebeci, Adapazarı İlçesi Yenigün Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ettiler.

SİYASET 29.05.2018, 14:46
Saadetli günler zamanı
banner48

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında iftar programlarının hemen ardından mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geliyorlar.

İNSANLARIMIZ UMUTSUZ

Vatandaşların özellikle işsizlik ve ekonomik sıkıntılar ağırlıklı şikayetlerini dinleyen Yıldırım, “Bu iki konu çok önemli. İşsizlik ve geçim sıkıntısı nedeniyle aileler dağılıyor. İnsanlarımız mutsuz. Ve her şeyden önemlisi de artık umutsuz. Gençlerimiz perişan. Herkesin borcu var. Bu böyle gitmez” dedi.

İNSANLARIMIZ KUTUPLAŞTIRILDI

Türkiye’nin iç ve dış politikalar ile uçuruma yuvarlanmak üzere olduğunu da söyleyen Yıldırım, “Sakarya’da da artık içinden çıkılamaz bir durum söz konusu. İnsanlarımız kutuplaştırıldı. Kardeş kardeşi siyasi tartışmalar nedeniyle bıçaklayacak duruma geldi. Sakarya, büyük metropol şehirlerden sonra cinayet sayısında Anadolu’da 1’inci sırada. Bunu bu şehir hak etmiyor. Toplusal olarak adeta cinnet getirme durumuna getirildik. Her seçim önemlidir ama 24 Haziran seçimleri uçurumdan önceki son çıkıştır” diye konuştu.

HANGİ YÜZLE 7 MİLLETVEKİLLİĞİNE TALİPLER?

Her türlü algı oyunlarına rağmen 15 yılda ülkenin asli sorunlarının çözülmediğini ve hatta bazı konularda daha tehlikeli noktalara ulaşıldığını belirten Yıldırım, “Bu şehrin insanı Ak Parti’ye çok fazla kredi tanıdı. Türkiye ortalamasının çok üstünde oy verdi. Son seçimde 5 milletvekilini Ankara’ya gönderdi. Soruyorum sizlere Sakarya bunun karşılığını alabildi mi? Şimdi de çıkıp hangi yüzle 7 milletvekilliğine talip olduklarını anlamakta zorluk çekiyoruz.” şeklinde konuştu.

ARTIK SAADETLİ GÜNLER ZAMANI

Milletvekili adayı Şeref Tan ise Erenler’de ziyaretlerde bulundu. Tan, Türkiye’nin her alanda büyük yaralar aldığını ve buna rağmen ayakta durduğunu belirterek, “Bizim tüm zorluklara rağmen ayakta durmamızı sağlayan birlik ve beraberliğimizdir. Biz bu şekilde 7 düvele karşı gelmiş ve zaferler kazanmış bir milletiz. Ama şimdi bu birlik ve beraberliğimize kasteden politikalar üretilmekte ve uygulanmaktadır. Bu oyunlara gelmeyeceğiz. Artık ‘tamam’ deme zamanı ve yeniden birlik ve beraberliğimizi sağlama zamanıdır. Artık Saadetli günler zamanıdır” dedi.

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)