banner2

banner1

banner22

Saadet Partisi'nden CHP'ye ziyaret

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin ve yöneticilerini il başkanlığında ağırlayan CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, yaşanan sorunlara karşı ülkeyi normalleştirmek için kucaklaşmak gerektiğini belirterek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

SİYASET 12.07.2021, 09:10 Editör: Ebru Bulut
Saadet Partisi'nden CHP'ye ziyaret
banner48

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin ve yöneticileri İl Başkanlığında ağırladı. Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin, ziyaretlere yeni başladıklarını, ilk ziyaretlerini özellikle Cumhuriyet Halk Partisi'ne gerçekleştirmek istediklerini dile getirdi.

CHP'DEN BİRLİK MESAJI

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ise, Türkiye'yi yaşamış olduğu bu ağır koşullardan çıkartıp, düzlüğe çıkarmak için ittifakın güçlenmesi gerektiğine vurgu yaparak, şunları söyledi: "Ülkemizin normalleşmesi için ittifak güçlenmeli. Bunun için de birlik ve beraberlik gerekiyor. Bu nedenle partimize yapmış olduğunuz ziyareti önemsiyor ve teşekkür ediyoruz.  Ülkemizi düzlüğe hep birlikte mücadele ederek çıkaracağız."

Yorumlar (0)