banner2

banner1

banner22

Rozetini Başkan Kılıçaslan taktı

AK Parti İl Kadın Kolları’nda yönetim kurulu üyesiyken yaşadıklarıyla gündem olmuştu. Şebnem Arapoğlu bugün İYİ Parti rozetini takarak sosyal medyasından bir açıklama yayınladı.

SİYASET 12.06.2021, 17:27 Editör: Onur Güden
Rozetini Başkan Kılıçaslan taktı
banner48

Adalet ve Kalkınma Partisi İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi iken uzaklaştırma cezası alan ve bir süre sonra partisinden istifa ettiğini duyuran Şebnem Arapoğlu İYİ Parti rozeti taktı.  Arapoğlu bugün bir grup arkadaşıyla birlikte İYİ Parti saflarına katıldı. Şebnem Arapoğlu’nun rozetini İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan taktı. Kılıçaslan “Uzun süre Ak Parti Sakarya Kadın Kolları Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Sn. Şebnem Arapoğlu ve yönetici arkadaşlarını partimize üyeliklerini gerçekleştirdik. Katılımlarından ötürü kendilerine teşekkür ediyor, aramıza hoş geldiniz diyoruz. Ve İnanıyoruz; Sakarya İYİ olacak” dedi

AK Parti’den istifa ettikten sonra İYİ Parti saflarına katılan Şebnem Arapoğlu sosyal medya hesabındanSiyasetin içerisinde olmak demek, tarafgirlik ruhuyla hareket ederek yanlışı görmemek değil. Siyasetin içerisinde olmak demek üye olup, kongrelere katılmakta hiç değil. Siyasetin içinde olmak demek vatanına milletine faydalı olmak demek. Yani demem o ki siyaset arenasındaymış gibi görünüp kenarda durmak, yanlışa yanlış demeden konuşuyormuş gibi yapmak, üç kuruşluk menfaat için el etek öpmek bize göre değil.

"Devletin değerlerini canı pahasına korumak ve vatan sınırlarına sarılmak" bizim yol haritamız, davamız olmuştur.   Davamıza bağlılığımız vatan sevgimizden geçer. Davamıza bağlılığımız; bireylerin menfaatlerini öne çıkaran, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyemeyenlerin anlayacağı bir durum değil. 2015 yılında başlayan siyaset arenasında ki yolculuğuma İYİ PARTİ çatısı altında devam etme kararı aldım.

Sakarya; Vatan-millet sevdalısı, ötekileştirmeyen, nefret söylemine prim vermeyen, ezilenin yanında, zalimin karşısında duran kadim bir şehirdir. Coğrafyamıza yaraşan şekilde, İYİ arkadaşlarımızla, genişleyerek bu hassasiyetimizi ve düsturumuzu bozmadan Sakarya’mıza ve ülkemize hizmet etmek istiyoruz.  Dün dünde kaldı. Ben ve arkadaşlarım Sakarya İYİ olsun, Türkiye İYİ olsun diye bu yola çıktık. Gazamız mübarek, birlikteliğimiz hayırlara vesile olsun. Sakarya "IYI" olsun” notunu paylaştı.

Yorumlar (0)