banner2

banner1

banner22

Ramazan hızını kesmedi

AK Parti milletvekili aday adayı Yüksek Mimar Sevda Yılmaz, Filistin halkına destek amacıyla Yenikapı’da yapılan ‘Zulme Lanet, Kudüs’e Destek’ mitinginin ardından bugün de, Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na katıldı.

SİYASET 19.05.2018, 15:33
Ramazan hızını kesmedi
banner48

Dün İstanbul Yenikapı’da gerçekleşen  ‘Zulme Lanet, Kudüs’e Destek’ mitingine katılan milletvekili aday adayı Sevda Yılmaz, “Binlerce kişinin tek bir ses olduğu Yenikapı’da Filistinli kardeşlerimiz ve İslam dünyası için son derece önemli bir yer olan Kudüs için buluştuk. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, ‘Kudüs sadece bir şehir değil, bir semboldür. Kudüs kıbledir. İlk kıblemizi koruyamazsak, son kıblemizin geleceğine bakamayız.’ İşte bu yüzden Kudüs’e sahip çıkmak sadece bizim değil, tüm Müslümanların görevi” dedi.

Yılmaz, bu sabahta Atatürk Spor Salonu’nda yapılan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına katıldı. Kutlamamada başka milletvekili aday adayının olmaması dikkat çekti. Yılmaz kutlamaların ardından, “19 Mayıs, esareti kabul etmeyen, hürriyetinden vazgeçmeyen, zulme ve zalime asla boyun eğmeyen Türk milletinin var olma mücadelesinin ilk adımıdır. Bu büyük günü gururla kutluyoruz. Tüm geçlerimizin, vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum" şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)