banner2

banner1

banner22

Pamukova Yeniden Refah Partisi’nde atama

Pamukova Yeniden Refah Partisi Kurucu İlçe Başkanlığı görevi Murat Yıldırım'a tebliğ edildi.

SİYASET 06.04.2021, 16:11 Editör: Gizem Demirsoy
Pamukova Yeniden Refah Partisi’nde atama
banner48

Pamukova Yeniden Refah Partisi Kurucu İlçe Başkanlığı görevi tebliğ edilen Murat Yıldırım daha önce Milli Görüş Teşkilatlarının bir çok kademelerinde görev almıştı. Son olarak 2017'de Akyazı Erbakan Vakfının kurucu başkanlığını yapmıştı.

Futbol Antrenörü olan Murat Yıldırım şunları söyledi:

Yeniden Refah Partisi olarak inşallah Merhum Erbakan hocamızın özlenen iktidar hizmetleri ve hedefleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. En kısa sürede Teşkilatımızı kurup Mahalle ve Köy temsilcilerimizi atayıp çalışmalarımıza hız vereceğiz.

YILDIRIM ŞU HİKAYEYLE BİR YERLEREDE GÖNDERME YAPTI

İnsanoğlu orman katliamına hız vermiş ne kadar ağaç ve fidan varsa kesmeye başlamış. Bir gün orman ahalisi toplanıp aramızda seçim yapalım birlik olalım birlik kuralım derler. Çınar ve Çam ağacı aday olur. Fakat Balta bende adayım der. Tabi orman ahalisi bunun keskin tarafı var sapıda bizden bizi daha kolay savunur derler ve oyları baltaya verirler. Baltada dışarıdan gelenlerle iş birliği yaptığı için orman ahalisini hayal kırıklığına uğratır.

YILDIRIM ŞÖYLE DEVAM ETTİ

Pireyi bey yapmak bizde huy oldu, Kime omuz verdiysek köye bey oldu, Zamanla bu beyler biraz şey oldu, Öptü cümlemizi bize ey oldu. Allah sapı bize benzeyen keskin tarafı dış güçlere hizmet edenlerden bizi muhafaza eylesin

Yorumlar (0)