banner2

banner1

banner22

Özkoç fena yakalandı!

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç 4 yıl önce Niğde’de çekilen fotoğrafları Ankara diye paylaşınca sosyal medya da topa tutuldu.

SİYASET 14.05.2020, 19:31 Editör: Ebru Bulut
Özkoç fena yakalandı!
banner48

ESKİ HABERİ YENİ ÇALIŞMA DİYE PAYLAŞTI

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç sosyal medya hesabı üzerinden 2016 yılından Niğde’de değiştirilen eski su borularını Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı yeni borular olduğunu iddia eden bir paylaşım yaptı.  Ankara halkının yıllarca kanserojen borulardan su içtiğini belirten Özkoç, 2016'da Orman ve Su İşleri Bakanlığının yaptırdığı yeni içme suyu borularının fotoğrafını paylaşarak Mansur Yavaşın döşettiği yeni borular olduğunu iddia etti. Özkoç, paylaşımında; “Yıllarca Ankaralılar bu kanserojen borulardan su içmiş... AK Parti iktidarı için insan hayatının Ankapark’taki dinazorlar kadar değeri yok...” ifadelerine yer verdi.

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU

Özkoç bu paylaşımı ardından sosyal medyada büyük eleştiri yağmuruna tutulurken paylaştığı görüntülerin 2016 yılındaki Niğde ilinde değiştirilen borular olduğunu belirttiler. Sosyal medyada çok konuşulan bu paylaşım ‘Yalan olmayan haberiniz yok mu?’ ‘Yalan haber’ şeklinde birçok sert yorumların hedefi oldu.

Yorumlar (3)
Mürteza şişman 1 yıl önce
Isleri güçleri yalan dumen karalama
mutlu 1 yıl önce
peki bu yalan haber cezasız mı kalacak ???
Hursit Dilaver 13 ay önce
yahu. bu adam şu FATİH firması AKPnin adamları. bütün işi bu FATİH firmasının kamyonları tapıyor,rezalet diyen adam bu muydu. ayrıca ankadara trafo binalarının
dış cephesine pencereli görüp buralar irtica yuvası oldu. burada toplanıp devleti yıkacaklar diyen de bu muydu başka bir aslan sosyal demokrat CHPlimiydi yahu..anladınız di mi FATİH marka kamyonları AKPin adamlarının FATİH firması zannetmiş.ötekiler de elekrtrik tarfo binası. ne edeceksiniz CHP bu işte. ne ayıp di mi..