banner2

banner1

banner22

'Oyları katlayacağız'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Dr. Hasan Balaban, Tolgahan Öksüz Şerafettin Kaya, Kaynarca'da seçmenle buluştu.

SİYASET 27.05.2018, 12:43
'Oyları katlayacağız'
banner48

YOĞUN PROGRAM

Seçim çalışmalarına devam eden MHP adaylarından Balaban, Öksüz ve Kaya,  Kaynarca ilçesinde yoğun bir ziyaret programı gerçekleştirdi.

Muhtarlar Derneği, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Süt Birliği ve Noter ziyaretleri yapan MHP adayları, sanayi ve pazaryeri esnafından da destek istedi. İftar sonrası ise partililerle birlikte kahvehaneleri gezen 3 aday vatandaşlarla seçim sürecini değerlendirdi.

BÜYÜK ORANDA OY BEKLİYORUZ

MHP'li Balaban, Sakarya'dan büyük oranda oy beklediklerini belirterek, "MHP, bu tarihi seçimden büyük bir başarıyla çıkacak. Halkımızın milletvekili seçiminde tercihi MHP'den yana" dedi.

Öksüz ise, "Gittiğimiz her ilçede olduğu gibi Kaynarca'da da MHP'ye karşı büyük bir ilgi ve teveccüh gördük. Vatandaşlarımız MHP'ye güven duyuyor ve ülkenin geleceği için MHP'nin mecliste olması gerektiği ifade ediliyor. Biz de diyoruz ki, evet MHP mecliste olmalıdır ama güçlü olmalı. Bu denge ve denetim açısından önemli. Mecliste temsil oranı daha yüksek bir MHP için destek bekliyoruz" şeklinde konuştu.  

Yorumlar (0)