banner2

banner1

banner22

“Oraya buraya laf yetiştirip…”

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun meclis toplantısında sarf ettiği sözlere CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş yanıt verdi.

SİYASET 15.10.2021, 13:22 Editör: Aysima Kortak
“Oraya buraya laf yetiştirip…”
banner48

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, “Sayın Işıksu; haddini aşan, boyundan büyük laflar sarfetmiş. Algı yürütmeyi Türkiye, sizlerden öğrendi. Halkımız, olmayanı olmuş gibi gösterenleri, ödül vermeyen kurumdan parayla ödül alanları unutmadı” ifadelerini kullandı.

“3 YILDA HAYATA GEÇİRMİŞ BİR PROJEN YOK”

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, “Sayın Işıksu, 3 yıla yakın süredir görev yapıyorsun. Bu süre içerisinde hayata geçirilmiş tek bir projen yok. Sorumluluk ve görev alanın; Adapazarı ilçesi yurttaşına hizmet üretmekken, boyundan büyük işlere kalkıp, haddin olmayan sözler sarf ediyorsun. Sizde, alışık olduğumuz hamaset dilinin örneklerini sergiliyorsunuz. Deprem tehlikesi olan Adapazarı’nda 31 Mahalle için Kentsel Dönüşüm kararı alındı. Ne zaman başlayacaksınız? Sayın Işıksu, size en güzel tavsiyemiz; ‘Oraya buraya laf yetiştirip, popülerlik peşinde koşmak yerine, Kentsel Dönüşüme başlayın” şeklinde konuştu.

banner84
Yorumlar (0)