banner2

banner1

banner22

Öneri ve talepleri dinledi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Akyazı ve Karapürçek ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, mahalle başkanlarıyla bir araya geldi.

SİYASET 19.12.2019, 11:54 Editör: Aysima Kortak
Öneri ve talepleri dinledi
banner48

İlçe başkanlıklarında gerçekleştirilen toplantılar AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantılara il başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve belediye başkanları da eşlik etti. AK Parti siyasetinin, milletle birlikte yürümek olduğunu ifade eden Başkan Tever, mahalle başkanlarının önerilerini ve taleplerini tek tek dinledi.

AK PARTİ SAKARYA ÜYE SAYISINI ARTIRARAK 200 BİN SAYISINI HEDEFLİYOR

Üye sayısını artırmayı hedefleyerek, yapılan yatırımların ve çalışmaların vatandaşlara aktarılmasını isteyen Tever,  “Mahalle başkanları buluşmalarımıza 31 Mart yerel seçimlerinde en yüksek oyu alan Akyazı ilçemizle birlikte bugün başlamış bulunuyoruz. Allah’a hamdolsun ki milletimiz AK Parti’ye inanıyor ve güveniyor. Bu yüzden üye sayımız Sakarya’da ve Türkiye’de her gün artıyor. Şuanda Sakarya’mızda üye sayımız 155 bin seviyesine ulaştı. Önümüzdeki günlerde mahalle mahalle yapacağımız çalışmalarla üye sayımızı hedeflediğimiz 200 bin seviyesine ulaştırmak istiyoruz. Bu sayılar aslında partimize ve bize duyulan güvenin en önemli göstergesi, o yüzden bizler de bu bilinçle daha çok çalışarak bu güveni boşa çıkarmayacağız. Sorumluluğumuzun farkındayız, burada şunu özellikle ifade etmem gerekiyor. AK Parti hükümetleri olarak bizler Sakarya’mızda farklı alanlarda toplamda 26 Milyar TL tutarında bir yatırım yaptık. Bu süreçte en önemli görevimizin yapılan bu yatırımların, hizmetlerin ve çalışmaların doğru bir şekilde vatandaşlarımıza anlatılması olduğunu söylemek istiyorum. İşte bu konuda siz mahalle başkanlarımıza büyük sorumluluklar düşüyor. Ben mahalle başkanlarımızın bu sorumluluğu bir görev addederek yerine getirdiğine ve getireceğine yürekten inanıyorum” dedi.

MAHALLE BAŞKANLARIMIZIN VARLIĞI BİZLERE GÜÇ VERİYOR

AK Parti teşkilatlarının sahadaki çalışmalarına ara vermeden halkla iç içe olduğunu, ilçe ve büyükşehir belediyesinin hizmetleriyle vatandaşın taleplerine gerekli cevabın verildiğini de dile getiren Tever, “Hizmet siyasetimizi yüz yüze ve doğrudan gönüllere dokunarak yapıyoruz. Bu konuda seçim zamanları dışında da gayret gösteren mahalle başkanlarımızın mücadelesi var. Teşkilatımızın en kıymetli kademesinde yer alan mahalle başkanlarımız bizlerin sahadaki sesi ve kulağı oluyor. Teşkilatlarımızın uçbeyleri, kılcal damarlarımız olan siz kıymetli mahalle başkanlarımızla birlikte hemşerilerimizin her daim yanındayız. Vatandaşlarımızın derdi ile dertlenen mahalle başkanlarımızın varlığı da bizlere güç veriyor. Mahalle başkanlarımızla birlikte insanımızın mutluluğu için mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev her sorunu çözmek için hep beraber çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Mahalle başkanları toplantısı yapılan soru-cevap ve hediyeleşme programının ardından sona erdi.

Yorumlar (0)