banner2

banner1

banner22

'Milletimiz MHP'nin hakkı teslim edilecektir'

MHP Milletvekili Adayı Mehmet Emin Kaba, "Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin belirleyici politikalarının olumlu yansımalarını sahada net olarak hissediyoruz" dedi.

SİYASET 31.05.2018, 15:55
'Milletimiz MHP'nin hakkı teslim edilecektir'
banner48

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Adayları Kaba ile Şerafettin Kaya, Adapazarı'nın Ozanlar Mahallesi'nde seçmenle buluştu.

Milliyetçi Hareket Partisi'ne bu kez hakkının teslim edileceğine inandığını kaydeden Kaba, "Genel başkanımız, büyük takdir görüyor. Özellikle 15 Temmuz gecesi, hain kalkışmaya ilk tepkiyi veren ve hükümetin yanında olduğunu beyan eden Sayın Bahçeli olmuştu. Başkaları neredeydi, neyi bekliyordu bilemeyiz. Ancak MHP, varoluş amacına uygun şekilde tavrını ortaya koyarak, devletin ve milletin yanında yer almıştır. Bu noktada sayın Bahçeli'nin öngörü ve ferasetinden şüphe yok. Devamında belirleyici ve yön veren siyasi hamleleri de toplumdaki güveni arttırmıştır. Öyle ki, bugün aday olarak kimin kapısını açsak, çok sıcak ve samimi şekilde karşılanıyoruz. Anlaşılan o ki, Türk milleti MHP'yi bağrına basmış ve bu kez hakkını teslim edecek" şeklinde konuştu. 

Adaylara, ziyaretlerinde MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük ve partililer eşlik etti.

Yorumlar (0)