banner2

banner1

banner22

'MHP'ye ilgi artıyor'

MHP Sakarya Milletvekili Adayları Dr. Hasan Balaban ve Şerafettin Kaya, seçim çalışmalarına Erenler ilçesinde start verdi.

SİYASET 22.05.2018, 09:14
'MHP'ye ilgi artıyor'
banner48

MHP Adayları Balaban ve Kaya ilk olarak Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Odası'nı ziyaret etti. Oda Başkanı Feridun Canbaz ve yönetimi tarafından karşılanan adaylar, 24 Haziran seçimlerinde şoför esnafının da MHP'ye destek olmasını beklediklerini ifade ettiler.

‘SAKARYA’YA HİZMET ETME ARZUSUNDAYIZ’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Canbaz, "Sayın Dr. Hasan Balaban, Sakarya'ya sağlık sektöründe hizmetleri olan değerli bir isim. Kendilerine çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz. Seçildiğinde Sakarya’mıza hizmetleri olacağından şüphemiz yok. Allah yolunuzu açık etsin" dedi.

Balaban ve Kaya, Erenler'de sanayi esnafının da kapısını açtı. Esnafla dertleşen, destek isteyen Balaban, "MHP mecliste ne kadar güçlü olursa, bu ülkemizin menfaatinedir. Bizler de Sakarya'ya hizmet etme arzusundayız. Desteklerinizi bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

‘MHP’YE SEMPATİ ARTTI’

İftar sonrası Hacıoğlu Mahallesi'ne geçen MHP Adayları Balaban ve Kaya, kahvehane ziyaretleri yaparak vatandaşlarla sohbet etti.

Gün sonunda ziyaretleri değerlendiren Balaban, "MHP'ye ilgi ve destek çok açık hissediliyor. İnsanlarımızın, özellikle 15 Temmuz ve sonrası sergilenen milli duruş nedeniyle MHP'ye ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye sempatileri artmış görülüyor. Bu durum sandığa yansıdığında çok farklı bir tablo ortaya çıkacaktır. Erenler'e şimdiden teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Yorumlar (0)