banner2

banner1

banner22

MHP teşkilatı Başkan Babaoğlu’nu ağırladı

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, yapılan kongrenin ardından yeniden göreve seçilen MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

SİYASET 03.10.2020, 12:50 Editör: Ebru Bulut
MHP teşkilatı Başkan Babaoğlu’nu ağırladı
banner48

“TEK YÜREK HENDEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Teşkilat binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Babaoğlu’nu, MHP Hendek ilçe Başkanı Burhan Namlı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve Ülkü Ocakları Hendek Başkanı Sıtkı Yaz karşıladı. Sohbet havasında geçen ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Gerçekleşen kongre sonrası yuvamızda olmak ve ziyaret etmek bizleri ziyadesi ile mutlu etti. İlçe Başkanımıza ve Yönetimine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kongremiz İlçemize, Sakarya'mıza ve Ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Görevlerinizde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın. Üç hilalin dalgalandığı MHP’li Hendek Belediyesi tüm kadrolarıyla tek yürek, Hendek için çalışıyor. Ülkücü hareketin birbirinden değerli kadroları Hendek’imizin hemşerilerimizin güçlü desteğiyle geleceğe güvenle taşıyor” dedi.

“HENDEK KARDEŞLERİMİZİN YANINDADIR”

Çalışmaların ve faaliyetlerin ele alındığı ziyarette MHP Hendek ilçe Başkanı Burhan Namlı ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'na, Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk ve Belediye personeline teşekkür etti. Namlı, ayrıca Ermenistan’ın Azerbaycan topraklarına yönelik gerçekleştirdiği kalleş saldırıyı kınadıklarını ifade ederek, “Hendek Azerbaycan’ın haklı davasında kardeşlerimizin, soydaşlarımızın, canlarımızın yanındadır” dedi.

Yorumlar (0)