banner2

banner1

banner22

MHP İlçe başkanı Oturak’tan ziyaret

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, Güneşler Mahallesinde yaşayan kronik şeker hastalığı, böbrek yetmezliği ve gözlerinde yüzde doksan beş oranında görme kaybı olan Filiz Çalışkan’ı ziyaret etti.

SİYASET 07.09.2020, 14:08 Editör: Aysima Kortak
MHP İlçe başkanı Oturak’tan ziyaret
banner48

Güneşler Mahallesinde ikamet eden Filiz Çalışkan'ın kronik şeker hastalığı, böbrek yetmezliği ve gözlerinde yüzde doksan beş oranında görme kaybı mevcut. Üç kızı olan Filiz Çalışkan aile içi geçimsizlik nedeniyle eşinden ayrı bir şekilde yaşıyor ve herhangi bir sosyal güvenceleri mevcut değil. Filiz Çalışkan’ın bu durumundan haberdar olan MHP Mahalle başkanı Yılmaz Özalp’ın ilçe teşkilatına haber vererek konuyu aktarması üzerine, ilçe başkanı Halil Hakan Oturak, beraberinde meclis üyeleri ve yöneticilerle ziyaretine gittiği Filiz Çalışkan’ın dertlerini dinledi.

DESTEK VERECEĞİZ

Ziyaret sonrası açıklama yapan ilçe başkanı Halil Hakan Oturak, “Teşkilat olarak önce sağlık problemleri ile ilgili kendisine destek vereceğiz. Filiz Abla’nın üç kızı var. Baba evine sığınmış. Hiç bir geliri yok. Akrabalarının desteğiyle ayakta durmaya çalışıyor. Kendisine ekonomik olarakta destek olmaya çalışacağız. Bu konuda destek olmak isteyen vatandaşlarımızında teşkilatımızla irtibata geçmelerini rica ediyorum. İlgili devlet kurumlarımızı da haberdar edip devletimizin ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sunduğu imkanlardan, yararlanması için destek vereceğiz. Allah Filiz abla nezdinde tüm ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yardımcısı olsun” dedi.


Yorumlar (0)