banner2

banner1

banner22

Meseleyi bana Genç iletti

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Cumhur Genç tarafından yapılan suç duyurusuna ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

SİYASET 28.05.2020, 14:56 Editör: Ebru Bulut
Meseleyi bana Genç iletti
banner48

2.5 milyon meselesi gündemde ki sıcaklığını koruyor. Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. AK Parti AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz sosyal medya hesabından çarpıcı bir açıklama yaparak meseleyi kendisine ilk aktaran kişinin Cumhur Genç olduğunu söyledi. Yavuz, Cumhur Genç’in yaptığı davranışı tribüne oynamak ve hedef şaşırtmaya yönelik olduğunu ileri sürerek “Olmuyor Cumhur Genç kardeşim olmuyor…” dedi

Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un paylaşımları şöyle;

 “1.Bu konuyu bana ilk söyleyen kişi Sayın Cumhur Genç'tir. Hal böyle iken dilekçedeki ifade biçimi çok tuhaf doğrusu! Hem bunu bana ilk söyleyen kişi olacaksın ve hem de benden öğreniyor gibi davranacaksın. Olmuyor Cumhur Genç kardeşim...

2. Bu yaklaşım bile şeffaflaşma talebimizdeki haklılığımızı ortaya koyuyor. Hedef şaşırtmaya ve meseleyi tek bir noktaya çekerek geçiştirmeye gerek yok. Oysa ben Sakaryaspor’a ilişkin pek çok noktaya temas ettim sadece bir noktaya değil.

3. Konuya dair, işi sorumlularına havale etmeyi ve dolayısıyla bu konuda başka bir şey söylememeyi düşünmüştüm. Ancak tribüne oynamak ve hedef şaşırtma yaklaşımları devam ettikçe sanırım bizim de sükût etmemiz zor olacak. Hadi hayırlısı!..”

Yorumlar (0)