banner2

banner1

banner22

Kurtulmuş kongre için geliyor

AK Parti'nin 20 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilecek İl Kongresi'ne Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş katılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise partililere tele konferans yöntemiyle hitap edecek.

SİYASET 14.01.2021, 15:36 Editör: Gizem Demirsoy
Kurtulmuş kongre için geliyor
banner48

ERDOĞAN TELEKONFERANSLA KATILACAK

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 20 Ocak Çarşamba günü Serdivan'daki Sakarya Spor Salonu'nda gerçekleştireceği il kongresi ile ilgili hazırlıklar sürüyor. İl Başkanı Yunus Tever'in tek aday olarak hazırlandığı kongrenin hazırlıklarını İl Başkan Yardımcısı Erkut Aşoğlu yürütüyor. Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş'un genel merkez adına katılacağı kongrede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tele konferans yöntemiyle partililere hitap edecek.

SOSYAL MESAFEYE ÖZEN GÖSTERİLECEK

Saat 13'te başlaması planlanan kongreyle ilgili delegelerin haricinde STK temsicileri de davet edilecek. Partililerin de sayılı olarak alınacağı kongrede sosyal mesafe kurallarına uyulmasına özen gösterilecek.

LİSTEYİ GENEL MERKEZ ONAYLAYACAK

Öte yandan İl Başkanı Yunus Tever yeni yönetimi oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Liste üzerinde son rötuşları yapan Tever, listeyi genel merkez onayına sunacak.

Yorumlar (0)