banner2

banner1

banner22

Koltuğuna oturmadan operasyon

Gelecek Partisi'nin 30 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek İl Kongresinin Ender Serbes’in başkanlığında ki tek listeyle gidilmesi beklenirken Üstün’ün müdahalesiyle Özcan Kam adaylığını açıkladı.

SİYASET 28.08.2020, 20:06
Koltuğuna oturmadan operasyon
banner48

SERBES’E OPERASYON

Ender Serbes başkanlığında tek adaylı kongre olması beklenirken Ayhan Sefer Üstün ve Nuray Sağıroğlu düğmeye basarak Özcan Kam’ın il başkanlığı yarışına girmesini istedi. Ak Parti döneminden bu yana Ayhan Sefer Üstün ile hareket eden Ender Serbes’e neden operasyon yapıldığı merak konusu oldu. Üstün’ün kendi önerdiği il başkanına operasyon çekmesi partililer tarafından da şaşkınlıkla karşılandı.

GENEL MERKEZİN ADAYI

Özcan Kam, Sakarya Gelecek Partisi 30 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan 1 Olağan İl  kongresine Genel Merkez onayı ile aday olduğunu açıkladı. 1969 Adapazarı doğumlu, evli 3 çocuk babası, 24 yıldır Sakarya merkez’de Matbaa işletmeciliği yapan Kam, bir dönem Sakarya Matbaacılar Derneği Başkanlığı görevinde bulundu. Gelecek Partisi il kurucularından olan Özcan Kam’ın Pazar günü yapılacak kongrede delegelerden güven oyu alıp alamayacağı merak konusu oldu.

İLÇE BAŞKANI YOK

Ferizlili Ayhan Sefer Üstün genel başkan yardımcısı olmasına rağmen kendi ilçesinde teşkilat başkanı bulamadı. Kendi ilçesinde teşkilat başkanı bulamayan Üstün, yıllardır birlikte hareket ettiği kurucu il başkanı Ender Serbes’i yarışta saf dışı bırakmak için hemşehrisi Özcan Kam’ın il başkanlığı yarışına girmesini sağladı.

Yorumlar (0)