banner2

banner1

banner22

“Kısıtlama son bulmalı”

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç İdlib’te Esed rejim güçlerince gerçekleştirilen hain hava saldırısı ardından İnternet ve sosyal medyaya kısıtlama getirilmesine tepki gösterdi.

SİYASET 28.02.2020, 15:42 Editör: Ebru Bulut
“Kısıtlama son bulmalı”
banner48

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ GÖSTERDİ

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İdlib’te Esed rejim güçlerince gerçekleştirilen hain hava saldırısında şehit olan 33 Mehmetçiğimizin ardından hükümet tarafından yapılan internet ve sosyal medya kısıtlamasına tepki gösterdi. Engin Özkoç tepkisini sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında dile getirirken paylaşımında yasakların 6 yıl önce başladığı, yasakları aşmak için kullanılan yasaklama yönteminin ele geçirildiğini ve internet özgürlüğünün tek bir adamın elinde olamayacağını belirtti.

KISITLAMA SON BULMALI

Yasağın bir an önce son bulmasını isteyen Özkoç paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “İnternet yasaklarıyla ilk olarak 6 yıl kadar önce karşılaşmıştık. O zaman yasakları aşmak için kullandığımız yöntemlerin de artık ele geçirildiğini görüyoruz. İnternet ve haber alma özgürlüğü tek adamın elinde olamaz. Dünden beri devam eden internet kısıtlaması son bulmalı!”

Yorumlar (1)
Ahakuytra 1 yıl önce
Engin bey yalan haberler havada uçuşurken tedbir almak niye zorunuza gidiyor