banner2

banner1

banner22

Kılıçaslan, muhtarlarla bir araya geldi

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaretlerine devam ediyor. 

SİYASET 17.11.2021, 13:31 Editör: Nisa Çoban
Kılıçaslan, muhtarlarla bir araya geldi
banner48

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu üyeleri ve Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu üyeleri Semerciler Mahalle Muhtarı  Necmettin Çaktı,  Pabuççular  Mahalle Muhtarımı Ali Öztürk ve Yeni Cami Mahalle Muhtarı Abdullah Tezgel’i ziyaret etti. Başkan Kılıçaslan ve İYİ Parti Sakarya heyeti gerçekleşen ziyarette muhtarların mahalleleriyle ilgili sorunlarını ve taleplerini yerinde dinledi. 

BAŞARILAR DİLEDİ

Kılıçaslan: ''Mahalle muhtarlarımızla yaptığımız toplantılarda bir araya gelmenin yanı sıra onları ziyaret etmek bizler için çok önemli. Bu tür ziyaretlerimizle mahallelerimizin sorunlarını yerinde inceleme ve tespit imkânı buluyoruz. Muhtarlarımız bulundukları mahallelerde bizlerin temsilcileridir. Muhtarlarımızın her biri mahallelinin takdirini kazanmış, tecrübeli muhtarlarımız. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum'' dedi. 

banner84
Yorumlar (0)