banner2

banner1

banner22

Kendilerini anlattılar

AK Parti’nin milletvekili adayları, İl Başkanı Fevzi Kılıç ile birlikte sabah il teşkilatında yaptıkları basın toplantısının ardından merkez ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, kendilerini tanıttılar.

SİYASET 22.05.2018, 13:15
Kendilerini anlattılar
banner48

İlk ziyareti Adapazarı İlçe Teşkilatına yapan milletvekili adaylarını burada Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ve ilçe yönetimi tarafından karşılandılar. Adapazarı belediye Başkanı Süleyman Dişli’nin de hazır bulunduğu ziyarette, adaylar kendilerini anlattılar.

Daha sonra Serdivan İlçe Teşkilatı’na geçen adaylar, burada İlçe Başkanı Burak Erkan ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili tarafından karşılandılar. Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Serdivan teşkilatı adayları tanıma fırsatı buldu.

Milletvekili adayları Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, Ali İnci, Ekrem Yüce ve Lütfi Bayraktar daha sonra İl Başkanı Fevzi Kılıç ile birlikte Erenler İlçe Teşkilatı’na geçtiler. Adaylar, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün de katıldığı ziyarette, İlçe Başkanı Resul Yılmaz tarafından ağırlandılar.

Yorumlar (0)