banner2

banner1

banner22

Katılım yoğundu...

AK Parti Sakarya teşkilatlarında 155 bin üyenin üzerinde katılımın sağlandığı delege seçimleri tamamlandı.

SİYASET 12.12.2019, 16:45 Editör: Bartu İnce
Katılım yoğundu...
banner48

İLÇE KONGRELERİ OCAK’TA

12 Aralık tarihi itibariyle delege seçimlerinin sona erdiğini belirten ve kongre takviminin sorunsuz bir şekilde işlemeye devam ettiğini belirten Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “Delege seçim sürecimiz 12 Aralık tarihi itibariyle sona ermiştir. Kongre takvimimiz sorunsuz bir şekilde işlemeye devam ediyor.  İnşallah 7. Olağan Kongremiz bizim tazelenme ve yenilenme döneminiz olacak. En alt birimimiz olan mahallelerdeki üyelerimizle birlikte bu süreci başlatmış bulunuyoruz. Daha kapsamlı, daha kucaklayıcı, toplumun her kesimine hitap eden bir anlayış içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah Ocak ayı itibariyle de ilçe kongrelerimiz başlayacak. Daha sonra da il kongremiz ve ardından büyük kongremiz tamamlanmış olacak” dedi.

‘AK PARTİ’NİN MAYASINDA AZİZ MİLLETİMİZ VAR’

Çalışmalarını var güçleriyle sürdürdüklerini belirten Yunus Tever; “AK Parti bu milletin bizatihi kendisidir. Mayasında ve hamurunda bizim aziz milletimiz vardır. Kurulduğu günden bugüne kadar kıymetli hemşerilerimiz, AK Parti’mize ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teveccüh göstererek eşsiz destekleriyle birlikte hep yanımızda olmuştur. Bizlerde bu sorumluluk bilinciyle ve tüm unsurlarımızla beraber çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürüyoruz. Delege seçimlerinin partimiz, hemşerilerimiz ve şehrimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

“KAMUOYU İLE PAYLAŞACAĞIZ”

2023 hedeflerine doğru emin adımlarla yürüyeceklerini dile getiren Tever; “Biz delege seçimlerimiz ile birlikte şu anda teşkilatlarımızla 2023 hedeflerinin adımlarını atıyoruz. İki hafta boyunca delegelerimizi coşku ile seçiyoruz. Sandıklarımız sabahın erken saatlerinde kurularak, üyelerimizin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Mahalle mahalle tüm Sakarya olarak kendi içimizdeki bu demokratik yarışı sürdürüyoruz. 16 Aralık tarihiyle birlikte delege itiraz süreciyle takvim devam edecek. Yılbaşından itibaren İlçe Kongre Takvimimizi Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımıza sunarak teşkilatlarımızla ve Sakarya kamuoyu ile paylaşacağız. Önümüzdeki günlerde belirleyeceğimiz kongre takvimimizle birlikte; heyecanlı ve dinamik yeni arkadaşlarımızı kadrolarımıza katacak,  2023 hedeflerimize doğru, emin adımlarla yürüyeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)