banner2

banner1

banner22

İYİ Parti’den SYKD’ye ziyaret

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmaları yanında dernek ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Sakarya Yerel Kültür Derneğini ziyarette bulundu.

SİYASET 10.09.2020, 19:09 Editör: Aysima Kortak
İYİ Parti’den SYKD’ye ziyaret
banner48

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmaları yanında dernek ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Sakarya Yerel Kültür Derneğini ziyarette bulundu. Dernek başkanı Necmettin Kırık ve yöneticilerin ev sahipliği yaptı ziyarette, şehrin genel durumu, derneğin faaliyetleri ve güncel konulara ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

FARKLI PROJELERİ DE OLACAK

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı, “Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Saha çalışmalarımızın yanı sıra oda ve dernek ziyaretlerimizde devam ediyor. Öncelikler Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık ve dernek yöneticilerine bizlere gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ederiz. Sakarya Yerel Kültür Derneğine, Sakarya’lılık ruhunun yaygınlaşması, Sakarya’nın ülkemiz ve dünyada tanıtılması açısından çok büyük görevler düşüyor. Sağolsun derneğimiz bu konuda var gücüyle çalışıyor, aldığımız bilgilere göre de bu konu da daha farklı projeleri de olacak. Kendilerine bu yolda başarılar diliyoruz. Bizlerin İYİ parti olarak, vatandaşla olduğu gibi odalar, dernekler ve Sakarya’nın tüm unsurları ile buluşmalarımız önümüzdeki günlerde de devam edecektir” dedi. Yaklaşık 1,5 saat süren ziyarette İYİ partili yöneticilere keşkek ikramı da yapıldı.

Yorumlar (0)