banner2

banner1

banner22

İYİ Parti'ye üye oldu

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu, “Milletin evine hoş geldiniz” üyelik kampanyasına katılan Taşkısığı Mahallesi eski muhtarlarından Osman Torlak, AK Parti’den istifa ederek, İYİ Parti'ye üye oldu.

SİYASET 29.07.2021, 13:34 Editör: Aysima Kortak
İYİ Parti'ye üye oldu
banner48

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu, “Milletin evine hoş geldiniz” üyelik kampanyası Taşkısığı mahallesi eski muhtarlarından Osman Torlak, Ak partiden istifa ederek, İYİ Parti'ye üye oldu. Torlak, yıllardır AK Parti’ye oy verdiklerini ve desteklediklerini ancak şimdiki AK Parti’nin eski, ilk zamanlardaki AK Parti olmadığını ve sorunlara çözüm üretilemediğinden dolayı İYİ Parti’ye üye olduğunu belirtti.

ÇIKIŞ YOLU İYİ PARTİ

Sürekli sahada vatandaşların yanında olduğunu söyleyen Dokumacı: “Sürekli olarak hemşehrilerimiz ile birlikteyiz. Yıllardır Ak Parti’ye büyük destek veren hemşehrilerimiz, son yıllardaki yanlış politikalar ve verilen bu desteğin karşılığında şehrin her yönü ile yerinde saydığı durum karşısında tercihlerini değiştirme yoluna gitmektedirler. Genel anlamda ekonomik şartlarında vatandaşın iyice belini büktüğü bu dönemde ülkenin genelinde olduğu gibi şehrimizde de çıkış yolu olarak İYİ Parti görülmektedir. Bizde vatandaşlarımızın bu teveccühüne layık olmak için tüm teşkilatlarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah yarının iktidarı olarak, şimdilik etkili ve vatandaşın lehine olan yapıcı muhalefetimize devam ediyoruz. İnşallah her geçen gün artan bu teveccüh, sandıklar kurulup, sandıklara yansıdığı gün, yeni bir heyecan, yeni bir güç ile şehrimiz ve ülkemizi layık olduğu şekli ile yöneteceğiz, yakında hep beraber göreceğiz her yer İYİ olacak'' dedi.

Yorumlar (0)