banner2

banner1

banner22

İşte yeni Başkan…

İYİ Parti Karasu İlçe Başkanı Levent Arslan, Cumartesi günü ilçe başkanlığı görevinden ayrıldığını duyurdu. Arslan, görevi devralan yeni başkanın da ismini verdi.

SİYASET 25.05.2019, 16:33
İşte yeni Başkan…
banner48
KURUCU İLÇE BAŞKANIYDI
Ocak 2018’de İYİ Parti Karasu İlçe Başkanlığı görevine Levent Arslan, Cumartesi günü gerçekleştirdiği basın açıklamasıyla görevinden ayrıldığını duyurdu. Partisinin Karasu’daki Kurucu İlçe Başkanı ünvanını da taşıyan Arslan, “Alelacele alınan ultra erken seçimi ile koltuklarımıza oturup değerlendirmeleri, mahalle temsilcileri, atamalarını yapamadan 24 Haziran seçimlerine girdik. Bu süreçte ilçemde 58 mahalle programı yaptım. Girmiş olduğumuz ilk seçimde Sakarya’da altı aylık bir parti olmamıza rağmen 1 milletvekili çıkararak emeklerimizin karşılığını almış olduğumuzu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
 
İŞTE YENİ BAŞKAN
Görevinden ayrılırken yeni İlçe Başkanını da tanıtan Levent Arslan, “Partimizin yeni kurulması ve bu oluşumun ilçemde başında olmaktan da gurur duyuyorum. 31 Mart seçimlerinde CHP ile yapılan iş birliği noktasında ilçemde aday çıkaramadık. Partimden geçici görev talebim kabul edilmiş ve yerel seçim sürecinde partimde ilçe başkanlığıma devam ettim. 24 Mayıs’ta almış olduğum bu değerli görevimi, değerli arkadaşım ve abim Sayın Bahattin Topal’a devretmiş bulunuyorum. Görev alan tüm arkadaşlarıma yanlarında olduğumu beyan eder, kendilerine başarılar dilerim” şeklinde konuştu.
 
HELALLİK İSTEDİ
Sözlerinin devamında kendisine destek veren herkese teşekkür eden Arslan, “Partimizin kuruluş sürecinde emeği geçen değerli Karasu İlçe Başkanlığı Kurucu Üyelerine, emeği geçen tüm kardeş ve abilerime, ablalarıma şükranlarımı sunuyorum. Süreçte istemeden de olsa kırmış olduğum varsa haklarını helal etsinler. Şahsım adına hakkım helaldir. Partimin ve Genel Başkanımın yanında, arkasında ve çıkmış olduğu bu yolda beraber yürümeye devam edeceğim. Partimin ileride vereceği her türlü göreve hazır olduğumu da buradan siz değerli Karasululara bildirmek isterim. İnandığım yolda hiç dönmeden, içimdeki ilçeme olan hizmet aşkımı kaybetmeden çalışmaya devam edeceğim. Hayalim bir gün ilçemde büyük işler yapmak ve hizmet etmektir. Allah tüm İYİ Parti teşkilatlarının ve tüm Türk vatandaşlarının yar ve yardımcısı olsun” dedi.
 
 
Yorumlar (0)