banner2

banner1

banner22

'Hükümetimiz üreticinin yanında'

AK Parti milletvekili aday adayı Erhan Dursun, Dünya Çiftçiler Günü dolayısı ile Sakarya Ziraat Odası ve Adapazarı Şeker Fabrikası’nı ziyaret etti.

SİYASET 14.05.2018, 14:33
'Hükümetimiz üreticinin yanında'
banner48

VERİMLİ TARIM ARAZİLERİMİZ

Sakarya Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş ve Adapazarı Şeker Fabrikası Genel Müdürü Hasan Çapraz tarafından ağırlanan milletvekili aday adayı Erhan Dursun; “Sakarya Türkiye’nin en verimli birinci sınıf tarım arazilerine sahip bir şehir. Bir yılda üç ürün veren bu verimli topraklarımızın kıymetini çok iyi bilmeliyiz” dedi.

HÜKÜMETİMİZ ÜRETİCİMİZİN YANINDA

Dünya Çiftçiler Günü dolayısı ile çiftçi temsilcilerinden biri olan Sakarya Ziraat Odasını ziyaret ettiklerini söyleyen Dursun, “Hükümetimiz her zaman çiftçilerimizin, üreticilerimiz yanında oldu. Çiftçimize, üreticimize verdiği destekler, gençlerimizi çiftçiliğe özendirmek için hazırladığı projeler, ülkemizde tarımı geliştirmek adına atılan büyük adımlardır” dedi.

57 BİN CİVARINDA PANCAR ÜRETİCİSİ

Dursun, Adapazarı Şeker Fabrikası’nı ziyaretinde de, fabrikanın Sakarya için büyük bir değer olduğunun altını çizerek; “Cumhuriyet tarihinin ilk fabrikalarından biri olan Adapazarı Şeker Fabrikamız, bugün 57 bin civarında pancar üreticisine hizmet vermektedir” şeklinde konuştu.

Ziraat Odası Başkanı Ateş ve Adapazarı Şeker Fabrikası Genel Müdürü Çapraz, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Dursun’a başarılar dilediler.

  

Yorumlar (0)