banner2

banner1

banner22

‘Hainlerin sultası bir kurşunla yıkıldı’

MHP Adapazarı ilçe başkanı Halil Hakan Oturak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesi ile bir mesaj yayınladı.

SİYASET 15.07.2020, 10:21 Editör: Aysima Kortak
‘Hainlerin sultası bir kurşunla yıkıldı’
banner48

Açıklama şöyle;

"15 Temmuz; dili, dini, cinsi, rengi ne olursa olsun; hiç bir kişi veya yapının Türk Devletinin varlığından; vatanın bölünmez bütünlüğünden daha önemli olmadığının; bizatihi millet tarafından tarihe yazıldığı gündür.

Milletin inanç ve değerlerini istismar edip, elindeki üç kuruşu aldığı yetmezmiş gibi, körpe yaşta evlatlarını kandırıp, kendi ikbal ve istikballeri için her türlü yolda kullanan, kendilerine tabi olmayanlara selam bile vermeyenlerin yıkılmaz denilen sultası 15 Temmuz akşamı, bir kurşunla yıkılmıştır.

O kurşunu sıkan ellerden başta kahramanlar kahramanı Ömer Halis Demir’i, Gölbaşı Özel Harekatta şehit olan hilal bıyıklı Bozkurtları, tankların topların önünde çekinmeden duran isimsiz kahramanları rahmetle anıyorum.

Kendisine yapılan bütün eleştirilere rağmen, 2010 yılından itibaren hain FETÖ yapılanması ile ilgili gerekli uyarıları yapmakla birlikte, darbe girişiminin olduğu o puslu gecede bir bozkurt gibi bizlere yol gösteren genel başkanımızı saygıyla selamlıyor, devleti teslim etmeyen başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere bütün devlet büyüklerine saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Benzer yapıların bir daha milletimizi ve devletimizi aynı tuzaklara düşürmemesi için hak yolunda, hakikat yolunda Allah yolunda mücadelemizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Allah milletimizi korusun ve yüceltsin!"

Yorumlar (0)