banner2

banner1

banner22

GP Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Gönen oldu

Gelecek Partisi Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Sevilay Gönen oldu. Başkan Gönen, “Bu yolda bir hizmet neferi olmak için çıkmış bulunmaktayım” dedi.

SİYASET 04.06.2020, 18:38 Editör: Ebru Bulut
GP Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Gönen oldu
banner48

“İLKELİ DURUŞ”

Gelecek Partisi ilçe atamalarının yanısıra Kadın Kolları atamaları da hızla sürdürüyor. Son olarak Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Sevilay Gönen atandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Sevilay Gönen, “1976 doğumluyum. Aslen Kahramanmaraşlıyım. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Sakarya'da tamamladım. Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü mezunuyum. Ön Muhasebe işiyle meşgulüm. Yanlış giden bu düzene dur deme vaktinin geldiğini düşünerek, Gelecek Partisi’nin ülkeme güzellikler getireceğine, Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu'nun ülkem, milletim için büyük bir değer olduğundan dolayı, ilkeli duruşundan bu yolda bir hizmet neferi olmak için çıkmış bulunmaktayım.

BAŞARI DİLEDİ

Birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya'mız, milletimiz ve devletimiz için güzel hizmetler vereceğimize inanıyorum. Gönüllü olarak çıktığım bu yolda beni bu göreve layık gören İl Başkanımız Sn. Ender Serbes'e, İlçe Başkanımız Sn. Faruk Albay'a teşekkür ediyorum. Allah nice başarılara imza atmamızı nasib eylesin” dedi. İl Başkanı Ender Serbes ise kadın kolları başkanı Sevilay Gönen’e teşekkür ederek görevinde başarılar diledi.   

Yorumlar (0)