banner2

banner1

banner22

'Gözümüz, kulağımızsınız'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Muhammed Levent Bülbül, teşekkür ziyaretlerine parti teşkilatlarından başladı.

SİYASET 03.08.2018, 14:52
'Gözümüz, kulağımızsınız'
banner48

24 Haziran seçimlerinde MHP'den Milletvekili seçilen Bülbül, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tatile girmesinin ardından Sakarya'da parti teşkilatlarıyla buluşuyor. MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, İl Yönetim Kurulu ve Milletvekili adaylarının da Bülbül'e eşlik ettiği ziyaretler, Hendek ve Akyazı ile devam etti.

‘Kapımız herkese açık’

Seçimlerde gösterdikleri çalışmalar nedeniyle teşkilat yöneticilerine ve partililere teşekkür eden Bülbül, çalışmalarını teşkilatlarla yürüteceğinin mesajını verdi. "Bize herkes ulaşabilir, kapımız herkese açıktır" diyen Bülbül, "Meseleleri teşkilatlarımız ile birlikte çözüme kavuşturmak istiyoruz. Teşkilatın referansı bizim için her zaman önemlidir. İlçe başkanlarımız ve yöneticilerimiz, bizim burada gözümüz kulağımız. Teşkilatlar, işimiz kolaylaştırır" ifadelerini kullandı.

‘İddialıyız’

Hendek'teki ziyaretinde bir soru üzerine yaklaşan yerel seçimlere de değinen Bülbül, "Cumhur İttifakı, Genel Seçimleri kapsayan bir ittifaktı. Sonuç itibariyle de Cumhur İttifakı hem Cumhurbaşkanımızın seçilmesi hem de Meclis'te çoğunluğun elde edilmesiyle başarıya ulaşmıştır. Şu an için görünen ise partilerin yerel seçime kendi başına gereceğidir. MHP olarak iddialıyız. İyi bir hazırlık ve disiplinli bir çalışmayla yerel seçimlerden başarıyla çıkabiliriz" dedi.

‘Milli irade boyun eğmez’

Akyazı İlçe Teşkilatı'nı ziyaretinde ise ABD krizine değinen Bülbül, "MHP'nin derdi, Türkiye operasyon yemesin. Bu da Türkiye'nin birlik ve beraberliğiyle mümkün. Milletimizin desteği ve iradesi ortada. Hiçbir güç millet iradesine boyun eğdiremez" diye konuştu.

Açba başlattı, devam edecek

Bülbül, Akyazı'daki teşkilat ziyaretinde kendisine eşlik eden MHP 25 ve 26. Dönem Milletvekili Zihni Açba'ya da ayrı bir parantez açarak teşekkür etti. Açba'nın yeniden aday olmamasına karşın, seçim çalışmalarında aktif rol aldığını belirten Bülbül, "Siyasette sıra dışı ancak örnek bir davranışla karşı karşıyayız. Aday olmayanlar genelde sırra kadem basar, sayın Açba bunun aksini gösterdi. Makamlar gelip geçici. Biz de vakti geldiğinde İnşallah bu örnek davranışı devam ettireceğiz" dedi. 

Yorumlar (0)