banner2

banner1

banner22

Gökpınar’dan Ramazan Bayramı mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

SİYASET 23.05.2020, 20:17 Editör: Aysima Kortak
Gökpınar’dan Ramazan Bayramı mesajı
banner48

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“UMUT EDİYORUM Kİ…”

Gönlümüzü güzelleştiren ve yüreklerimizi bir kez daha sevgi, dostluk ve dayanışma hisleriyle dolduran mübarek Ramazan ayının mutluluğunu yaşayarak bir Ramazan Bayramına daha kavuştuk. Bu bayramın mutluluğunu Covid-19 salgınından dolayı hep birlikte geçirememenin burukluğunu yaşayacağız. Bayramda uygulanacak olan sokağa çıkma yasağından dolayı birbirimizi ziyaret edemeyip bayramlaşamayacağız. Bayramı evlerimizde kutlayacağız. Umut ediyorum ki bayram sonu salgının hızı düşerek, tekrar normal hayata kavuşuruz.

“RAMAZAN BAYRAMI ÜLKEMİZE, İSLAM ALEMİNE MUTLULUK VE HUZUR GETİRİR”

Umarım Ramazan Bayramı ilçemizde ve şehrimizdeki olumsuzlukların bitmesine ve en önemlisi de dünya da ve ülkemizdeki koronavirüs salgının sona ermesine vesile olur. İnsanlar mutlu, huzurlu ve barış içinde yaşar. Ramazan Bayramı ülkemize, İslam alemine mutluluk ve huzur getirir.

Milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olması dileğiyle, Ramazan Bayramınızı en içten duygularımızla kutlar. Bu Bayramın ülkemize, coğrafyamıza barış ve kardeşlik getirmesini dilerim.

Yorumlar (1)
Selahattin 13 ay önce
Iyibayramlar