banner2

banner1

banner22

Gençcan'dan ağır paylaşım

Cumhuriyet Halk Partisi’nde aday adayı olup da listeye giremeyen Gündüz Gençcan, sosyal medyada çok ağır ifadeler içeren bir paylaşımda bulundu.

SİYASET 23.05.2018, 12:12
Gençcan'dan ağır paylaşım
banner48

CHP’de Milletvekili Aday adayı olup da listeye giremeyen tek isim olan Gündüz Gençcan sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı:

Bazen, olaylar karşısında sakin kalmak hemen tepki vermemek, soğukkanlılığını muhafaza etmek toplumda kabul gören bir durumdur aslında, buna mukabil fazlasıyla ortalıkta olmak, lüzumsuz mülahazalara girmek ve sürekli bir tartışma ortamında bulunmak çok da tasvip edilen bir davranış biçimi değildir.

Ancak rekabetin söz konusu olduğu bir yarışın icine girdiyseniz ve yaşanan süreçte sizi destekleyenleriniz varsa o zaman ortaya cıkan sonuç ve nedenleriyle ilgili bir açıklamada bulunmak zaruridir bunu yaparken de isimler üzerinden değil genel bir yorumla cevap vermek en doğru yoldur…

Bende öyle yaptım. selam ve saygıyla..

Gerçek adamlar arslan yüreklidir. Vicdan sahibi, iyi niyetlidir. Her adam erkektir. Ama ne yazık ki her adam erkek değildir.!!!

Çünkü adam olmak erkeklik gibi cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meselesidir.  Adam dediğin zor ve rahatsız edici konulardan kaçmaz, onlarla yüzleşir.

Haksızsa özür dilemesini bilir af dilemesini de…

Adam dediğin sözünün eridir. Söz ağzından bir kez çıkar ve sözün arkasında durulur.

Uzun lafın kısası adam olmak zordur dostlar.

Yorumlar (0)