banner22

Erdoğan’a karşı sözlere cevap geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sarf ettiği, 'Sen FETÖ'cünün Allah'ısın açıklamasına AKP İl Başkanı Yunus Tever ve AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek çok sert yanıt verdi.

SİYASET 10.01.2022, 12:19 Editör: Ebru Bulut
Erdoğan’a karşı sözlere cevap geldi
banner48

“İSTİFAYA DAVET EDİYORUZ”

“Türkiye aleyhine lobi faaliyetlerine destek olan, PKK'nın siyasi uzantılarıyla ortaklık yapan, 17-25 Aralık sonrası FETÖ ile işbirliği yapan, darbe şakşakçılığında en ön sırada yer alan CHP’nin çirkin yüzü Özkoç, artık şirazeden çıkmıştır. Bu şahsın meclis çatısı altında Sakarya Milletvekili olarak görev yapmasından dolayı utanç duyuyoruz. Kendisini derhal istifaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

“BATAKLIĞINIZDA BOĞULUN”

Tever, “Günümüzün CHP’si tam anlamıyla hadsiz Özkoç’un vuku bulmuş halidir. Bu aziz millet; kimlerin uzaktan kumandalı, kimlerin ikinci el kiralık vekil olduğunu gayet iyi biliyor. Aziz milletimizden 19 yıldır yediğiniz tokatları yemeğe devam edeceksiniz. Kendi bataklığınızda boğulun!” dedi.

banner84

“YAZIKLAR OLSUN”

Atabek ise konu ile alakalı, “CHP-FETÖ-HDPKK arasındaki sapkın ilişkinin meyvesi olan bu çukur siyaseti, iftira ve yalan odaklı şer hareketi hiçbir zaman amacına ulaşamayacak. Ferasetli Anadolu insanımız bu sapkınlara sandıkta cezasını verecektir!!! Yazıklar olsun.” İfadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)