banner2

banner1

banner22

Din haberlisin.com'u ziyaret etti

MHP milletvekili aday adayı Ahmet Din haberlisin.com’u ziyaret etti. Milletvekili adaylık sürecini ve partisinin ülke için gerekliliklerini anlattı.

SİYASET 14.05.2018, 12:33
Din haberlisin.com'u ziyaret etti
banner48

HEPSİ PIRIL PIRIL

Haberlisin.com Genel Yayın Yönetmeni Güven Hasbaş ile görüşen Ahmet Din, “Bizim 14 aday adayımız var. En yaşlıları Mehmet Emin Kaba ve benim. Bir sürü gencecik insanlar çıktı aday adayı oldu. Buda beni çok mutlu etti. Bizim bütün ayalarımız pırıl pırıl birinci sıraya layık. Ben Ticaret Lisesi’nden beri ülkü ocaklarının içindeyim. O çizgimi de hiç bozmadım” dedi.

MHP’NİN GÜÇLÜ OLMASI ÜLKENİN LEHİNE

16 Nisan referandumu ile Türkiye’de sistem değiştiğini ve Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi geldiğini hatırlatan Din, “Bu sistemde de MHP’nin adayı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bunun yanında bakanlar milletvekilliği yapamayacak, parlamento sadece yasama yapacak.  MHP’nin duruşu belli Devlet Bey; önce ülkem, milletim, devletim sonra partim, sonra ben diyen bir lider. Bunu da defalarca kendisi ispat etti. Mecliste MHP güçlü olursa ülkenin lehine olur” ifadelerine yer verdi.

DUVARA TOSLADILAR

Türkiye’de 2002 den beri çok kötü bir ekonomik politika uyguladığını da iddia eden milletvekili aday adayı Din; “2001 yılında Ecevit Hükümeti ile aldığımız kararlarla bu hükümet 2008 yılına kadar geldi. Ancak 2008 yılında duvara tosladılar. Bugün hala ekonomi düzelmiş değil. Dolar almış başını gidiyor” diyerek, AK Parti Hükümeti’nin ekonomide başarısız bir politika izlediğini dile getirdi.

 

 

Yorumlar (0)