banner2

banner1

banner22

Dikbayır saha çalışmalarına katılmaya devam ediyor

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Ankara’daki çalışmalarından kalan zamanda Sakarya’ya gelerek, partinin saha çalışmalarına katılmaya devam ediyor.

SİYASET 16.10.2020, 14:00 Editör: Yeşim Tunalı
banner48

Son olarak İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve il yöneticileri ile birlikte esnaf ziyaretine katılan Dikbayır, esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Sırasıyla Çark Caddesi, Uzun Çarşı, Demokrasi meydanındaki İYİ Parti karavanı ve katlı pazar yerini gezen Dikbayır’ı, yolda durduran vatandaşlar sıkıntılarını dile getirdi.

‘’ESNAF ARTIK GEÇİNEMEZ HALE GELMİŞTİR’’

Ziyaretler hakkında açıklama yapan Dikbayır; ‘’ Genel Merkez çalışmalarımızın yanı sıra fırsat bulduğumuz her anda, şehrimize gelip, teşkilatlarımızın çalışmalarına katılıyoruz. Genel Başkanımız Sn.Meral Akşener ile yaptığımız yurt gezileri esnasında gördüğümüz manzara ne yazık ki şehrimizde de aynı şekildedir. Esnafımız çok büyük sıkıntı içerisinde olup ,artık geçinemez hale gelmiştir. İnsanlar yolda bizleri çevirip, ekonomiden, işsizlikten dert yanmakta ve partimizi tek umut olarak görmektedir. Bizlerde İYİ Parti’nin tüm kadroları olarak, bu zor dönemde vatandaşımızın yanında olup, onların dertlerini dinlemeyi, sesleri olmaya ve elimizden geldiğince sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Görüyoruz ki, millet gerçekten bizi çağırıyor ve ilk seçimde sandıktan iktidar olarak çıkacağız.’’ dedi. İYİ Parti teşkilatlarının şehirde esnaf ziyaretlerine devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar (0)